Policijos pareigūnai sulaikė naktį siautėjusius Šilutėje asmenis

 

092044424-35989375-6c38-4f13-bc2d-eaff6885ec7d2019 m. gruodžio 23 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad apie 19 val. 30 min. į vyro (gim. 1975 m.) namus Šilutėje su pažįstama moterimi pateko du asmenys, kurie vyrui sudavė į galvos sritį daugybę smūgių ir pavogė auksinį žiedą, 170 eurų bei mobilųjį telefoną „Verni 2 pro“. Asmuo patyrė 1 310 eurų nuostolį. Netrukus gausios kriminalinės policijos bei Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnų pajėgos aptiko užpuolikų buvimo vietą ir du asmenis t.y. vyrą ir moterį sulaikė.

Vienas įtariamasis spėjo pasišalinti. Tačiau gruodžio 24 d. apie 0 val. 39 min. policijos pareigūnai vėl gavo pranešimą, kad Šilutėje, Jaunimo al., pranešėjos mamą užpuolė vyras, kuris sukėlė jai fizinį skausmą, atėmė mobilųjį telefoną, buto raktus. Įtariamasis buvo su kirviu rankose. Moters apibūdinimas atitiko pasišalinusio vyro tapatybę. Pareigūnams sekant karštais pėdsakais iškart po užpuolimo, Šilutėje buvo sulaikytas ir trečiasis užpuolikas. Policijos pareigūnai sulaikė moterį (gimusi 1990 m.), vyrą (gim. 1984 m.) ir vyrą (gim. 1982 m.). Sulaikyti asmenys yra Šilutės rajono gyventojai ir policijai buvo žinomi. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kratos metu pas įtariamuosius rado vogtų daiktų, ir prašo asmenis, kurie galimai nukentėjo nuo ilgapirščių kreiptis į policijos komisariatą. „Taip pat primename, kad saugotumėte save, neįsileistumėte nepažįstamų asmenų, ypač neatidarinėtumėte durų, šventes sutikite artimųjų rate saugiai“, – rašoma Tauragės apskrities VPK pranešime.

lrytas.lt inf.