Policijos reido rezultatai – neblaivūs ir be teisių vairuotojai

alkotesteris.lt Kovo 20-osios vakare gausios Tauragės AVPK pareigūnų pajėgos vykdė patruliavimą Šilutės rajone bei fiksavo įvairius eismo dalyvių daromus pažeidimus. Didžiausias dėmesys skirtas vairuotojų blaivumo kontrolei.

Reido metu nustatyta 16 pažeidimų. Daugiausia – vairavimo apsvaigus nuo alkoholio ir neturint teisės vairuoti transporto priemonę atvejų.

Švėkšnoje patruliavęs ekipažas vos per 5 minutes sustabdė 2 automobilius, kurių vienam vairuotojui, vairavusiam „VW Jetta“, nustatytas 2,45 promilės girtumas. Kito autmobilio – „Audi 80“ – vairuotojas neturėjo teisės sėsti prie transporto priemonės vairo.

Žemaitkiemio kaime eismo saugumą kontroliavusiems pareigūnams įkliuvo girtas „Mitsubishi Pajero Sport“ ekipažas. Vairuotojui, kuris jau anksčiau buvo baustas už virtinę panašių KET pažeidimų, nustatytas 2,19 promilės girtumas.

Automobilyje važiavo ir jo savininkas, kuris taip pat akivaizdžiai buvo apsvaigęs nuo alkoholio, jam pradėta administracinė teisena dėl perdavimo vairuoti transporto priemonę neblaiviam asmeniui.

Iš viso reido metu užfiksuoti 4 neblaivūs automobilių vairuotojai ir 1 dviratininkas, 3 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės, 2 neturėjo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo, 1 vairavo neįregistruotą ir techninės apžiūros dokumentų neturintį automobilį. Policijos pareigūnai užfiksavo 6 kitokius KET pažeidimus.

Policijos pareigūnai ragina eismo dalyvius elgtis atsakingai ir nesėsti prie automobilio vairo apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, o taip pat nepatikėti savo transporto priemonės vairuoti neblaiviems ar neturintiems teisės vairuoti asmenims.