Policininko koja neatlaikė girtuoklių spyrių

policijaNe tik aukos, bet ir smurto artimoje aplinkoje tramdytojai neišvengia fizinių ir psichologinių traumų.
Pamario krašto policininkai, ginantys nuo siautėjančių girtuoklių sutuoktinius bei vaikus ir tėvus, ne kartą žaloti peiliais, po ranka pasitaikiusiomis taburetėmis ar kirvio pentimis, o kai po ranka jų nėra – kojų spyriais ir kumščiais.

Pirmadienio vidurdienį į Šilutės miesto Naujakurių kvartalą iškviesti Šilutės policijos pareigūnai sunkiai sutramdė neblaivų 22-ejų A.V., sumušusį savo tėvą, ir vaikino sugėrovą iš Mingės kaimo.

Šoko padėti sugėrovui

Jaunas vyras virtuvėje išgertuvių metu trenkė savo tėvui 45-erių A.V. kumščiu į veidą ir praskėlė antakį.

Kai į Naujakurių gatvę atvyko iškviesti pareigūnai, kurie privalėjo atlikti ikiteisminio tyrimo veiksmus dėl smurto artimoje aplinkoje, prieš pareigūnus pakilo tėvo ir sūnaus sugėrovas.

Į pagalbą šoko Mingės k. gyventojas 36-erių M.S. Mingiškis pasipriešino vyresniajam patruliui V.J., stengdamasis sutrukdyti jam apžiūrėti įvykio vietą, jis stūmė policijos pareigūnus iš gyvenamojo namo ir dėl to su V.J. susigrūmė.

43-ejų patruliui V.J. teko atlaikyti dviejų neblaivių asmenų smūgius kojomis ir rankomis. Grumtynių metu jam plyšo kairės kojos raiščiai bei meniskas.

Bet policijos pareigūnai agresyvius girtus A.V. ir M.S. vis tiek sutramdė, uždėjo antrankius ir atvežė į policijos komisariatą.
Abu smurtautojai uždaryti į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mušeikai sūnui nustatytas sunkus – 2,34 promilės girtumo laipsnis, jo gynėjas buvo ne ką blaivesnis – 1,92 promilės.

V.J., pajutęs skausmą kojos kelyje, kreipėsi į ligoninę, kur jam nustatytas kairės kojos raiščių ir menisko plyšimas ir patempimas. Suteikus med. pagalbą patrulis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Gąsdina sugyventiniai

Šilutiškė L.Č. policijai pranešė, kad buvęs sugyventinis 43 m. R.M. ją terorizuoja nuolat baugindamas SMS žinutėmis ir naudodamas psichologinę prievartą.

Policijos ieškomas ir 22-ejų A.J., kuris kovo 6-ąją ir 7-ąją mušė savo buvusią sugyventinę M.Š. Usėnuose gyvenanti moteris pranešė, kad antradienio vakare ir trečiadienio rytą Kintuose gyvenantis A.J. jos namuose, mažamečių vaikų akivaizdoje, trankė savo galvą į jos galvą bei smaugė.