Politikai palaimino Šilutės autobusų parko iškeldinimą

projesta autobusu stotisPraėjusią savaitę vykusiame Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje politikai pritarė UAB „Šilutės autobusų parkas“ ir UAB „Projestos projektai“ jungtinės veiklos sutarčiai. Taip duotas konkretus leidimas įgyvendinti sumanymą, pagal kurį autobusų parkas iki 2017 metų pabaigos turėtų būti iškeltas į kitą vietą (Dariaus ir Girėno g. 30), o jo vietoje bus pastatyta nauja autobusų stotis su prekybos centru.

UAB „Projestos projektai“ į šį projektą žada investuoti apie 4 mln. eurų, mainais už investiciją gaudami patrauklų 1,5 ha komercinės paskirties sklypą.

Anksčiau „Projestos projektai“ buvo minėję, kad šalia naujosios autobusų stoties bus „IKI“ prekybos centras. Vėliau galimų prekybos tinklų vardų atsirado ir daugiau – ir „Maxima“, ir netgi išgarsintasis „Lidl“. Koks iš tikrųjų prekybos tinklas čia pageidaus atidaryti parduotuvę, iki galo dar nėra sutarta.

Gavę pritarimą jungtinei sutarčiai, UAB „Projestos projektai“ vadovai paragino savivaldybės Tarybą kuo skubiau panaudos sutartimi perleisti  „Šilutės autobusų parkui“ valdyti sklypą (Dariaus ir Girėno g. 30), kuriame bus statomas naujas autobusų parkas. Investuotojai nedelsdami nori pradėti naujo autobusų parko pastatų ir kiemo projektavimo darbus ir statybą.

Penki opozicijos politikai šiai jungtinės veiklos sutarčiai nepritarė, tačiau ir nebalsavo „prieš“ – tiesiog susilaikė. Anksčiau jie aiškino, jog jų netenkina investuotojų atrankos procesas, nes Savivaldybės administracija nesuformulavo kriterijų, pagal kuriuos politikai būtų galėję pasirinkti naudingesnį pasiūlymą.

Patvirtinus jungtinę sutartį, posėdyje dalyvavę UAB „Projestos projektų“ vadovai padėkojo politikams už pasitikėjimą ir pasižadėjo paremti Šilutės vyrų krepšinio komandą.