Politikus sudomino „tvarkiečių“ įdarbinimo ypatumai

Partijos narių susirinkimas. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Trys rajono Tarybos Kontrolės komiteto nariai – buvę rajono merai Arvydas Jakas, Algirdas Balčytis ir Šarūnas Laužikas sureagavo į viešumon pasklidusią informaciją, jog partijos Tvarka ir teisingumas atstovai – mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis ir savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Dainora Butvydienė įdarbino administracijoje saviškius – 3 partijos narius.

Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojai Genovaitei Kimbrienei įteiktas prašymas komitete svarstyti klausimą „Dėl partijos Tvarka ir teisingumas partijos narių įdarbinimo pagrįstumo“.

Prašymą įteikę politikai nori, kad būtų išsiaiškinta, kurie partijos Tvarka ir teisingumas nariai ir į kokias darbo vietas buvo įdarbinti Savivaldybės administracijoje; ar įstatymų nustatyta tvarka buvo organizuoti konkursai eiti šias pareigas.

Apie pastangas įdarbinti kuo daugiau partiečių Savivaldybės administracijoje ir savivaldybės įmonėse V.Pavilonis kalbėjo pristatydamas savo veiklos ataskaitą partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus visuotiniame susirinkime. Apie tai „Šilutės naujienos“ rašė kovo mėnesio 20 dienos numeryje, straipsnyje „Tvarkiečių“ lyderiai gyrėsi saviškių protegavimu.

Kontrolės komiteto narys, Darbo partijos frakcijos pirmininkas Saulius Stankevičius abejojo, ar etiškai elgėsi laikraščio korespondentas, dalyvaudamas partijos visuotiniame susirinkime ir paskleisdamas tokią informaciją. Politikas juokaudamas sakė, kad už tokią veiklą „korespondentui reikėtų pirštus nukapoti“.

Savivaldybės administracijos direktorė Ida Vasiljevienė komiteto nariams jau buvo pasirengusi paaiškinti situaciją, tačiau buvo pristabdyta pareiškimo iniciatorių. Jie paprašė visus paaiškinimus ir atsakymus į klausimus pateikti išsamiai raštu kitame komiteto posėdyje.

Mero pavaduotojas V.Pavilonis, sėdėdamas šalia mero V.Pozingio, aiškinosi, švelnindamas incidento reikšmę: „Prisigyriau, na ir ką dabar?..“

Silutes naujienu LOGO