Popietė ieškojusiems šilumos ir jaukumo

 

popiete suldiakovas2Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė popietė „Poezija, skambanti fotografijos mene“, kurią organizavo Eugenijus Šuldiakovas. Šis menininkas laisvalaikiu tapo išnykusias ir dar likusias evangelikų liuteronų bažnyčias, rašo eiles, dirba ugdomąjį darbą su kaimų vaikais ir suaugusiais, yra įkūręs meno terapijos studiją, veda saviugdos kursus ir pats nuolat mokosi.

Šiemet pirmą kartą tokiame renginyje dalyvavo meno studijos „Įkvėpimas kūrybai“ mokiniai, kurių sukurtų instaliacijų „Stimpanko“ ir 3D darbų paroda eksponuojama bibliotekoje. Paroda džiaugėsi ir popietėje dalyvavę jaunųjų menininkų tėveliai.

popiete suldiakovas1Popietės metu tarsi graži pynė vijosi atliekami kūriniai, eiles keitė muzika, fotografijų ciklai, atlikėjai keitė vienas kitą. Skambėjo kalėdinės giesmės, kurias atliko Nikolajus Filimonovas, dainavo Valerijus Volkovas ir Adas Nausėda. Tatjanos Petravičienės pianinu atliekamos klasikinės melodijos derėjo su jos fotografijų ciklu bei nauju pomėgiu – piešimu. Savo eiles skaitė Birutė Morkevičienė ir Vida Tarozienė.

Renginiui pasibaigus žiūrovai dėkojo atlikėjams už dovanotą prieššventinę nuotaiką, ir kiekvienas išsinešė dalelę jaukumo.

 

Dalios Pupšytės nuotraukos.