Populiariausi sužadėtuvių žiedai, kuriuos renkasi lietuviai

Sužadėtuvės – iškilmingas įvykis. Tačiau iki šios nuostabios dienos, vyrui tenka dar nemažai paplušėti. Juk reikia išrinkti vietą, žodžius, o svarbiausia – žiedą.

Sužadėtuvių žiedas

Populiariausi prekiniai ženklai

Vienas iš populiariausių Lietuvoje sužadėtuvių žiedų prekinių ženklų – „Giorgio Visconti“. Būtent šio italų gamintojo žiedą nešioja Viktorija Siegel, kuri susižadėjo šių metų lapkričio mėnesį. „Giorgio Visconti“ žiedai – išties prabangūs, todėl tokių žiedų kaina svyruoja nuo 685 iki 4 000 eurų.

Taip pat populiarūs – James Allen žiedeliai, kurie, verta paminėti, yra išties išskirtiniai, kadangi dažniausiai dirbinys papuoštas ne deimantu, o kitu spalvotu brangakmeniu.

Skirkite ypatingą dėmesį moters stiliui

Tiesa, kartais, prekinis ženklas, visai neturi reikšmės, nes didžiausią įtaką daro – moters stilius. Svarbiausias dalykas, kurį turite turėti galvoje ieškodami žiedo, žinoma, yra būsima nuotaka. Juk ji turės visą gyvenimą nešioti šį žiedą. Kad geriau suprastumėte jos stilių, atkreipkite dėmesį į papuošalus, kuriuos ji jau nešioja.

Jei jos papuošalų dėžutėje dominuoja auksas, žinote, koks metalas jai patinka. Ieškokite būtent tokių stilių sufleruojančių užuominų. Jei mergina papuošalus dėvi retai ir jums sunku atpažinti jos skonį, rinkitės klasikinį žiedą, kuris patiks kiekvienai.

Kokį metalą pasirinkti?

Per amžių amžinybę populiariausias metalas, renkant sužadėtuvių žiedą, buvo auksas. Tiesa, jis populiariausias iki šiol, tačiau galima rinktis ir kitus metalus, todėl neverta apsistoti tik ties šiuo.

Pasirinkdami metalą savo mylimosios žiedui, turite daugybę variantų. Geltonas auksas yra tradicinis sprendimas, tačiau daugelis mano, kad baltasis auksas yra universalesnis. Kadangi baltasis auksas yra sumaišytas su lydiniu, tokiu kaip nikelis, kad suteiktų jam spalvą, baltas auksas taip pat yra stipresnis už geltoną auksą.

Vis dėlto stipresnis už abu kartu sudėjus yra rožinis auksas. Dabar jis – ypač madingas. Jei jūsų mergina mėgsta madą, rausvas auksas gali būti taiklus pasirinkimas. Na, o jei jūsų biudžetas yra didesnis arba paslankus ir jei jūsų mergina teikia pirmenybę baltai spalvai, galbūt norėsite apsvarstyti platinos žiedą. Platina yra dar kietesnė ir nesukelia alergijos, nors, verta paminėti, norint išlaikyti blizgesį, ją reikia dažnai poliruoti.

Deimantas ar brangakmenis?

Ne visi sužadėtuvių žiedai privalo būti su deimantu. Deimantai tapo sužadėtuvių žiedų sinonimu, tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas. Kiti brangakmeniai, pavyzdžiui, smaragdai, rubinai ar safyrai, gali būti puiki alternatyva turintiems mažesnį biudžetą. Net ir planuojant išleisti didesnę sumą, kai kurie žmonės ieško spalvingesnio brangakmenio.

Jei vis tik norite klasikinio žiedo su dailiu deimantu, turite atkreipti dėmesį į karatus. Deimanto svoris ir vertė matuojami karatais: 1 karatas yra lygus 200 mg. Nuo karatų skaičiaus priklauso deimanto dydis – kuo didesnis karatų skaičius, tuo deimantas bus didesnis. Juvelyrikoje deimantai karatais matuojami kaip atskiri akmenys arba kaip jų visuma. Sužadėtuvių žiedams populiariausi yra 0,1 bei 0,2 karato deimantai. Na, o įspūdingiausi – 0,5 karato deimantai.