Portalas „Myliumuzika.lt“ – legali alternatyva piratavimui internete + KONKURSAS

Jurga Šeduikytė. / Organizatorių nuotr.Daugiau nei 100 populiariausių Lietuvos atlikėjų ir daugiau nei 5 tūkstančiai jų dainų – visa tai galima rasti rugsėjo pabaigoje veikti pradėjusiame naujame muzikos portale „Myliumuzika.lt”. Tai pirmasis legalus lietuviškas muzikos įrašų projektas internete.

Jo kūrėjai tikisi, kad portalas taps alternatyva pasauliniame tinkle nelegaliai platinamiems muzikos įrašams.

Nuo šiol kiekvieną mėnesį „Šilutės naujienų” interneto svetainėje „silutesnaujienos.lt” bus skelbiamos praėjusio mėnesio portalo „Myliumuzika.lt” apžvalgos bei labiausiai klausomų dainų reitingai. Dar geresnė naujiena – kas mėnesį turėsite galimybę laimėti lietuvių atlikėjo CD su autografu!

Lietuvos atlikėjų kūrinių portale „Myliumuzika.lt” šiuo metu galima klausytis nemokamai. Taip pat tinklalapyje galima susikurti mėgstamus grojaraščius ir jais per socialinius tinklus dalintis su draugais. Naujasis portalas pretenduoja tapti daugelio Lietuvos muzikantų „namais” internete – čia bus skelbiama informacijos apie grupes, būsimus jų koncertus, pateikiami labiausiai klausomų dainų, atlikėjų ir albumų reitingai.

„Lietuvoje kuria daug gabių ir talentingų žmonių, tačiau pragyventi iš meno mūsų šalyje yra nelengva. Galimybės plėtoti muzikos verslą taip pat yra sudėtingos, tad mėginimas sukurti kažką nauja šioje srityje turi ir altruistinį atspalvį”, – sakė TEO Interneto turinio plėtros departamento direktorius Mantas Katinas.

Jo teigimu, Lietuvoje iki šiol nebuvo galimybių patogiai teisėtai klausytis lietuviškos muzikos internetu. Tikimasi, kad „Myliumuzika.lt“ prisidės prie naujų muzikos talentų atradimo ir padės gerbėjams atsilyginti savo mylimiems atlikėjams.

Pristatome, kas karaliavo sausio mėnesį portale „Myliumuzika.lt”.

37 goal of science virselis su krasteliu

„Šilutės naujienos” skelbia konkursą – atspėkite, koks bus vasario mėnesio „Myliumuzika.lt” trejetukas ir laimėkite dainininkės Jurgos Šeduikytės CD +37° (Goal of Science) su atlikėjos autografu!

Atsakymus siųskite iki vasario 25 d. el. paštu: reklama@silutesnaujienos.lt. Nugalėtojus išrinksime burtų būdu.