Potvynio zonoje Šilutės r. nuskendo „Hyundai“, vairuotojas pagalbos lediniame vandenyje ieškojo plaukte

Šilutės rajone potvynio užlietame kelio ruože patekęs į išplautą atkarpą nuskendo automobilis „Hyundai“, kuriuo važiavo du žmonės. Vairuotojas pagalbos ieškojo tiesiog plaukdamas į kranta, o jo sūnų nuo automobilio stogo nukėlė valtimi atplaukę vietos gyventojai.

Incidentas pirmadienio pavakare įvyko kelyje Šilutė-Paleičiai. Kelias čia buvo remontuojamas, šiuo metu likusi tik nedidelė atkarpa, kurią dar liko sutvarkyti. Prieš kelias savaites Nemuno žemupyje prasidėjęs potvynis darbus sustabdė, o vanduo visai neseniai šią atkarpą ir smarkiai paplovė, čia susidarė gana gili duobė.
Kol kas nežinoma, kodėl 1959 metais gimęs vyriškis automobiliu „Hyundai“, kuriuo važiavo su sūnumi, nusprendė kirsti vandens užlietą plotą, nors stovi įspėjamieji ženklai, kad tai pavojinga. Įvažiavęs į vandenį automobilis staiga prasmego kone iki stogo. Vairuotojas ir jo sūnus sugebėjo išsiropšti lauk ir užlipti ant stogo. Tačiau pagalbos jiems išsikviesti nepavyko, kadangi abiejų telefonai sušlapo ir nustojo veikti.
Tad vairuotojas šoko į vandenį ir tiesiog nuplaukė iki tvirtos žemės. Nuėjęs į artimiausią sodybą, vyras paprašė pagalbos, žmonės iškvietė gelbėtojus ir medikus. Tuo pačiu vietos gyventojai čiupo valtį ir su priplaukę prie nuskendusio automobilio išgelbėjo ant jo stogo buvusį vairuotojo sūnų. Abu su tėvu išvežti į ligoninę. Tuo tarpu atvykę ugniagesiai nuskendusį automobilį ištraukė į sausą vietą. Tai jau ne pirmas automobilis, nuskendęs šioje vietoje. Vandeniui pradėjus plauti kelią, čia nuskendo „Mercedes-Benz“, kurį savininkas buvo tvarkingai priparkavęs kelkarštyje.