Prabilta apie dar vieną Arvydo Komskio nušautą šunį

Untitled-1 copyAr gali būti, kad pernai rugsėjį nušautas pasieniečių šuo Ramzis – ne vienintelis gyvūnas, kritęs nuo 51 metų šilutiškio Arvydo Komskio ginklo?

Toks klausimas nuskambėjo Tauragės teisme, kur buvo atversta byla dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir svetimo turto sunaikinimo. Puikaus tarnybinio šuns, ne vieną kontrabandininką padėjusio sučiupti belgų aviganio netekę pareigūnai tikisi prisiteisti patirtą žalą – 7181 eurą. Byla nepradėta nagrinėti iš esmės – teismui pateikta nemažai prašymų. Kaltinamasis pareiškė, kad reikia nušalinti prokurorą Gintautą Tranelį – esą jis yra šališkas.

O prokuroras pateikė visus nustebinusį faktą, esą A.Komskis jau anksčiau yra nušovęs šunį, tačiau jo šeimininkai atsisakė teikti parodymus. Į kitą posėdį bus kviečiamas tą incidentą tyręs pareigūnas.

A.Komskis neigė pateiktus kaltinimus ir tikino, kad gindamasis nuo pasieniečių šuns buvo priverstas jį nušauti.

Po incidento jis buvo pateikęs versiją, esą kulka Ramzį pakirto atšokusi nuo medžio ar žemės. Tačiau ekspertai tai paneigė – šuo nušautas iš priekio, kulka pataikė į krūtinę. Teisiamasis paprašė į kitą posėdį iškviesti jo tėvą. Esą jį tame pačiame miške, netoli tos vietos, kur buvo nušautas Ramzis, pernai birželį apkandžiojo kažkieno šuo. Esą tai prisiminęs A.Komskis išsigando ir puolė gintis.
Pasieniečių šunį miške pakirto kulka

Trejų metų pasieniečių šuo Ramzis nuo A.Komskio kulkos krito pernai rugsėjo 27-osios vakarą. Tragedija nutiko šalia Bitėnų kaimo (Pagėgių savivaldybė) esančiame miške. Tą dieną pasieniečiai buvo surengę pasalą ir laukė pasirodysiančių cigarečių kontrabandininkų. Jie atvyko dviem automobiliais. Vieną įtariamąjį pasieniečiai sulaikė, trims pavyko pasprukti. Ramzis su pareigūnais apie tris kilometrus sekė bėglių pėdsakais, bet vienoje vietoje juos pametė. Jis bandė aptikti pėdsakus iš naujo, bet pasigirdo šūvis – kulką paleido A.Komskis.

Lrytas.lt inf.