Pradėjusi nuo tinklaraščio, tapo vestuvių planuotoja

Iveta OzelyteŠiuo metu Kaune gyvenanti švėkšniškė Iveta Oželytė (29) pasakoja, kad kaip kiekvienas žmogus ieškojo savęs ir vis suko galvą, ką galėtų veikti gyvenime. „Man nepatiko dirbti kažkam. Nemėgstu, kai pažada ir netesi, kai tave net šiek tiek išnaudoja. Norėjosi kūrybinio darbo, nuosavos veiklos, kuri teiktų malonumą ir netrukdytų šeimai“, – sako ji.

Norų brandinimo procesas užtruko, kol daugiau nei prieš metus I. Oželytės vyro sesuo pradėjo ruoštis savo vestuvėms. „Tada aš nušvitau kaip saulė, nors mano pagalbos buvo atsisakyta, suspirgėjau ir stebėjau procesą iš šalies. Iškart po vestuvių pradėjau rašyti savo tinklaraštį“, – prisimena pašnekovė, kurios pagrindine veikla tapo prieš metus sukurtas „Noriuisteketi.lt“.

Visada spirganti

Jauna mergina iš karto po Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos baigimo nežinojo, ką norėtų studijuoti. „Buvau sutrikusi. Galvoje kilo tikras sąmyšis. Prisimenu, nuvažiavusi į stojamuosius, tuometiniam draugui leidau surašyti dalykus, kur stosiu. Aš tada visiškai nežinojau, ko noriu, tačiau abu įstojome į Socialinių mokslų kolegiją Klaipėdoje. Tuo metu buvo siūloma nauja specialybė – tarptautinio verslo vadyba. Neįsivaizdavau, kas tai per dalykas, bet man labai patiko. Ten sutikau puikių žmonių, turėjome nuostabius dėstytojus“, – prisimena I. Oželytė.

Viliojantys renginių užkulisiai

Vietoje nenustygstanti mergina pirmąją vasarą po mokyklos baigimo kibo padirbėti Šventojoje – talkino savo draugui – renginių organizatoriui. „Buvau asistentė ruošiant koncertus „Kelio į žvaigždes“ atlikėjams. Man labai patiko ši veikla, užkulisiai. Tada pirmą kartą atsikandau renginių duonos, todėl dabar suprantu, ką reiškia darbas šioje srityje“, – pasakoja I. Oželytė, vėliau dar dirbusi ir pardavėja.

Svajodavo ne tik apie savo vestuves

Iškart po vyro sesers vestuvių mergina pradėjo rašyti savo tinklaraštį. Ji pabrėžia, kad ši šventė nebuvo pirmoji, kuri suteikė jai įkvėpimo. „Vestuvėmis domėjausi jau daug metų. Gal nuo pat mokyklos baigimo, nes pradėjau svajoti apie savąsias ir su smulkmenomis vis mintyse bei užrašuose planuodavau kaskart pagal naujausias tendencijas. Domėjausi naujovėmis, kainomis, visada turėdavau ką patarti draugėms, kurios ruošdavosi savo šventei, – pasakoja dabar jau ir pati savo vestuves atšventusi jauna moteris, kuriai visuomet patiko rašyti. – Bandau tai daryti nuoširdžiai, norėdama padėti nepasiklysti dideliame informacijos sraute, išvaduoti žmones iš galimų nesėkmių.“

Daugiau apie tai skaitykite bzmstart.lt straipsnyje „Pradėjusi nuo tinklaraščio, tapo vestuvių planuotoja“.