Pradinukai klausėsi Maironio kūrybos

Mokiniai pateikė literatūrinę kompoziciją: skaitė  eilėraščius ir ištraukas iš Maironio  knygų "Jūratė ir Kastytis", "Mano gimtinė", "Pavasario balsai", atliko dainas. / Renatos Ivaščenkienės nuotr.Jau dvyliktąjį kartą Lietuvoje rengiama Nacionalinė bibliotekų savaitė, kuri prasidėjo balandžio 23 d. 12 val. bendru renginiu visose Lietuvos bibliotekose. Tai jau tradicija tampantis renginys, kurio metu bibliotekos kviečia savo bendruomenės narius iš naujo atrasti garsiausių Lietuvos rašytojų kūrinius, klausytis jų ar savitai interpretuoti.

Į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo renginį „Ten, kur Nemunas banguoja…“ , skirtą Maironio metams, rinkosi mažieji bibliotekos lankytojai ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokiniai.
 
Bibliotekininkė Birutė Lukavičienė pristatė renginio svečią – Šilutės rajono savivaldybės tarybos sekretorių Joną Jaunių. Svečias pasidalino prisiminimais iš savo mokyklinių laikų, prisipažino, kad iki šiol gerai mena Maironio eilėraštį „Trakų pilis“. Tarybos narys mokiniams palinkėjo, kad jų gyvenimą lydėtų knyga ir geri mokslo pasiekimai.

Virtualią parodą apie  Maironio gyvenimą ir kūrybą vaizdžiai pristatė Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokytojos Rita Kriščiūnienė ir Renata Ivaščenkienė. Šios mokyklos mokiniai pateikė literatūrinę kompoziciją: skaitė eilėraščius ir ištraukas iš Maironio  knygų „Jūratė ir Kastytis”, „Mano gimtinė”, „Pavasario balsai”, atliko dainas.

Daugelis renginio dalyvių pirmą kartą susipažino su šio poeto nuostabiu lyrikos pasauliu.

Džiugu, kad Maironio kūrybą skaitė, skaito ir, tikime, skaitys ateinančios kartos.

maironio kuryba visi