Pradinukai prisijaukino raidę ir žodį

dailaus rasto konkursasJau antri metai rajone organizuojamas Dailaus rašto konkursas „Prisijaukinkim raidę, žodį…“, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, tobulinti rašytinę kalbą.

Organizatoriai – Švietimo skyrius ir rajono pradinių klasių mokytojų metodininkų taryba pakvietė dalyvauti konkurse 2-4 klasių mokinius. Konkursas vyko dviem etapais: pradžioje mokiniai mokėsi dailiai rašyti savo mokyklose, o lapkričio 22-ąją rajoninis turas įvyko Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje. Į finalą susirinko 48 mokiniai iš viso rajono.

Tarp antrokų I vietą užėmė Aistė Girdvainytė iš Žibų pradinės mokyklos. II vieta atiteko Skaistei Kaunaitei iš Kintų, III vieta – Eimantei Maskoliovaitei iš Pamario pagrindinės mokyklos.

Tarp trečiokų nepralenkiama buvo Smiltė Šiaulytė (Pamario pagrindinė), II vietą laimėjo Justė Kanapeckaitė iš Švėkšnos, trečioji buvo Mantė Saikevičiūtė (Žibų pradinė).

I vietą tarp ketvirtokų užėmė Ugnė Jankauskaitė (Kintai), II vieta atiteko Emilijai Bernotaitei iš Pamario pagrindinės, o III vieta – Karinai Matulevičiūtei (Pamario pagrindinė).

Konkurso dalyvių nuotaiką praskaidrino pirmokų eilės ir choras „Pamariukai“, liaudies žaidimų juos mokė mokytojos Virginija Macijauskienė ir Regina Jokubaitytė.