Pradinukų vasaros pradžia – dieninėje stovykloje

pradines stovyklaŠilutės pradinės mokyklos mokiniai vasarą pradėjo nuotaikingai – penkias dienas 125 vaikai atostogavo dieninėje poilsio stovykloje „Aukime sveiki“.

Nors kiekvieną rytą vaikai pradėdavo rytine muzikine mankšta, daugelis pradinukų namie sakė jos nekartosiantys – juokėsi greitai pavargstantys. Paskutinę stovyklos dieną į redakciją su žurnalistų darbu susipažinti užsukę vaikai pasakojo, kad labiausiai jiems patiko išvyka į Šilutės rajono policijos komisariatą. Ten pareigūnai jiems papasakojo apie ginklus, kitas darbe naudojamas priemones, o bylas tiriantis kriminalistas parodė, kaip  paimami pirštų atspaudai.

Stovyklautojai drauge su mokytojomis buvo nukeliavę į durpyną, Šilutės hidrometeorologijos stotį, vieną dieną praleido ir Macikų koncentracijos kalėjimo muziejuje, aplankė lageryje mirusių žmonių kapus. Minėdami Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, vaikai rinko šiukšles, o vėliau pramogavo žaisdami įvairius žaidimus, kurių pamokė žurnalistas Edvardas Lukošius.

Stovyklos atidarymo proga mokinukai kūrybines galias demonstravo gamtoje surengtame dailės plenere, o atsisveikindami su stovykla surengė savotišką realybės šou – beždžioniukų diskoteką, kurios metu rodė savo talentus.