Praėjusią savaitę buvo vykdyta sustiprinta eismo saugumo kontrolė

pilicijalogotipasTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje birželio 17-23 dienomis policijos pareigūnai vykdė sustiprintą eismo saugumo kontrolę.

Prevencinės priemonės metu buvo fiksuojamas vairavimo greitis, tikrinamas vairuotojų blaivumas ir vykdoma chuliganiško vairavimo kontrolė.

Tauragėje, Šilalėje, Šilutėje ir Pagėgiuose policijos pareigūnai patikrino apie 1000 transporto priemonių bei nustatė 64 greitį viršijusius vairuotojus ir 168 vairuotojus, kurie padarė kitus įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Neblaivūs už vairo sėdo 6 vairuotojai – jiems nustatytas lengvas ir vidutinis girtumo laipsnis. Policijos pareigūnams įkliuvo ir 6 neblaivūs dviračių vairuotojai. Šilalėje ir Šilutėje policijos pareigūnai užfiksavo 2 pavojingo vairavimo atvejus.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ragina vairuotojus atsargiai elgtis kelyje, laikytis Kelių eismo taisyklių ir gerbti visus eismo dalyvius, saugoti savo ir kitų sveikatą bei gyvybę.