Praėjusios savaitės „derlius“ – 2 253 pakeliai kontrabandinių cigarečių ir 1,6 l „naminukės“

policijaPraėjusios savaitės pabaigoje, spalio 6-8, dienomis pareigūnai išaiškino 7 atvejus, kuomet asmenys su savimi turėjo kontrabandinių cigarečių ar naminės degtinės.

Spalio 6-ąją Šilutės rajone pareigūnams įkliuvo vyras su savimi gabenęs 0,5 l talpos stiklinį butelį, kuriame buvo naminė degtinė. Pareigūnams taip pat pavyko išaiškinti Šilutės r. gyvenančią moterį, kuri namuose laikė 57 pakelius cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei 100 g „naminukės“.

Su 50 pakelių kontrabandinių cigarečių įkliuvo ir tauragiškė, kuri cigaretes su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis laikė garaže. Pagėgių savivaldybėje pareigūnų „laimikis“ ypač didelis – jiems pavyko nustatyti asmenį, kuris su savimi automobilyje „Audi 80“ gabeno ir laikė 2 000 kontrabandinių cigarečių.

Kitą dieną, spalio 7, Šilutės r. pareigūnams įkliuvo ir dar vienas „naminukės“ mėgėjas. Vyras su savimi gabeno 1 l talpos butelį su namine degtine. Tauragėje tą pačią dieną išaiškinta ir moteris, kuri ne tik gabeno, bet ir laikė savo namuose iš viso 138 kontrabandinių cigarečių pakelius.

Spalio 8-ąją, ketvirtadienį, pareigūnai išaiškino ir dar vieną Tauragės r. gyventoją, kuri savo namuose laikė 8 pakelius kontrabandinių cigarečių.

Visų minėtų asmenų atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.