Praėjusius metus ir visų kartu nuveiktus darbus apžvelgė saugiškiai

Saugos seniunijos_kolektyvasTrijų Karalių šventės išvakarėse gerumo žvaigždės sužibo ir Saugose. Čia jau trečius metus iš eilės Saugų seniūnijos gyventojai rinkosi į tradicija tampantį Padėkos vakarą – pamatyti vieni kitus, pagirti ir pasidžiaugti drauge nuveiktais darbais.

Metai buvo turtingi darbais

Prieš paskelbiant  vardus tų, kuriems padėkota už įvairiausias veiklas, Saugų seniūnė Dalia Rudienė apžvelgė visus praėjusius metus – kokie jie buvo visos seniūnijos gyvenime.Saugos Riteriene

Seniūnė pasidžiaugė, kad būtent šioje seniūnijoje pagaminta rekordinio dydžio karūna karaliui Mindaugui, surengtas jaukus „Mėlynosios vakarienės“ vakaras, taip pat pretenduojantis išauginti tęstinumo šaknis, bei suorganizuotas festivalis „Muzikos malūnai“.

„Svarbu paminėti ir dvi dienas per seniūniją vykusį žygį, kuomet buvo nešamas Nepriklausomybės aktas. Žygyje dalyvavo apie šimtas žmonių, ir šio žygio dėka daug jaunimo pirmą kartą išgirdo kai kuriuos mūsų šalies istorijos faktus“, – sakė seniūnė.

Padėkota gausiam talkininkų būriui

Savo ruožtu seniūnija irgi išgirdo, pamatė ir įvertino trijų žmonių darbus ir poelgius. Šiemet padėkos raštai ir simbolinės dovanos skirti Ingritai Riterienei, Švėkšnos skyriaus neįgaliųjų draugijos pirmininkei, padėjusiai organizuoti „Mėlynąją vakarienę“; Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos direktorei Jurgitai Lidžiuvienei – už bendruomeniškumą, pagalbą ir supratingumą; bei Mariui Stulgiui – už sektino pavyzdžio vertą poelgį ir žinojimą, kad šalia mūsų gyvena kilnios dvasios žmogus, pasirūpinęs vienišu seneliu, ir padėjęs savo lėšomis jį oriai palydėti amžinybėn.

Saugos ViliusAtskirais padėkos raštais už jaukią kalėdinę seniūnijos šviesą apdovanoti Algis Galavčenko, Daiva  ir Rolandas Miliai, Loreta ir Callum Mcivor, Neringa ir Saulius Vytuviai, Stanislava ir Cezaris Budrikai, Viktorija ir Vaclavas Būdvyčiai, Artūras Lekavičius, Danguolė Rimgailienė, Virginija ir Henrikas Jucevičiai, Žaneta ir Donatas Rupainiai, Rita ir Jonas Lipskai, Regina ir Sergej Macenko, Vilma ir Petras Janšauskai. Daugelis iš jų prisipažino, jog toks apdovanojimas tapo maloniu netikėtumu.

„Kurdami jaukią šventinę aplinką, puošdami savo namus puoselėjame tradiciją kartu kurti Kalėdų dvasią ir kalėdinę nuotaiką gyvenvietėje. Džiaugiamės, kad ir jūsų dėka buvo juntama didžiųjų metų švenčių dvasia, dar gražiau ir šviesiau“, – dėkojo D.Rudienė.

Žodį tarė ir evangelikų liuteronų parapijos kunigas Mindaugas Žilinskis. Svarstydamas, kodėl žmonės dažnai klausia savęs, ar kam nors reikia jų atliekamų darbų, čia pat pateikė ir atsakymą.

„Nuolat ieškome pastiprinimo, kodėl mes čia. Ir kai kažką padarai, supranti, kad gauni grąžą“, – kalbėjo dvasininkas.

Parengė staigmeną ir seniūnei

Iki smulkmenų sustyguotas vakaras visgi tapo staigmena ir pačiai seniūnei. Savo vadovę nustebino seniūnijos kolektyvas. Jo vardu kalbėjusi Violeta Astrauskienė linkėjo seniūnijos šeimininkei ištvermės ir žadėjo, kad seniūnijoje dirbantys žmonės visuomet bus jai reikalinga atrama.Saugos Jansauskai

„Žmogaus gyvenimas – ne aritmetinis uždavinys. Tai – paveikslo tapymas. Jūsų paveikslas labai didelis  – kaip ta karūna Mindaugui, ir spalvingas – kaip gėlynai, puošiantys mūsų aplinką“, – gražių žodžių D.Rudienei negailėjo seniūnijos darbuotojai.
„Man tai labai paglostė širdį“, – neslėpė seniūnė, pabrėždama, kad kiekviena idėja įgyvendinama kartu: pečius surėmus tiek seniūnijos darbuotojams, tiek gyventojams.

Tad nenuostabu, kad simbolinės dovanos iš seniūnės rankų nukeliavo ir ištikimiems jos pagalbininkams – seniūnijos specialistams: specialistui Kęstučiui Sadauskui, socialinio darbo organizatorei Daivai Kazlauskienei, socialinei darbuotojai Bronei Adomaitienei, raštvedei Violetai Astrauskienei ir žemės ūkio specialistui Arūnui Rabačiauskui. Žmonėms kurie, anot seniūnės, daro daug daugiau, nei reikalauja jų pareigos.

Už bendradarbiavimą padėkota ir Kintų Vydūno kultūros centro direktorei Ritai Tarvydienei bei kultūros renginių organizatorei Saugų seniūnijoje Lijanai Gatelienei.

Padėka visiems renginio dalyviams tapo ir gražų vakarą įprasmino išskirtinis arfos ir smuiko/gitaros „Blooming vibes“ duetas. Jo narės ne tik pravedė visą renginį, dovanojo gražiausius muzikos kūrinius, bet ir leido visiems prisiliesti ir pabandyti pagroti antru pagal sudėtingumą muzikos instrumentu – arfa. Kad kiekvienas, lyg Orfėjas, galėtų atrasti tą vienintelę savo stygą ir natą.