Pranašumą vėjais paleidusi „Šilutė“ išvargo pergalę Kaune

Sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Šilutė“ (12-11). Kęstučio Mačijausko vadovaujama ekipa išvykoje 73:67 nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkus (14-9). Šilutės ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas.

Valdas Vasylius (Nr. 42) per 30 žaidimo minučių pelnė 17 taškų.

Nuo antrojo kėlinio rungtynes kontroliavo šilutiškiai, kurie likus 3 minutėms po Roko Mačiulio dėjimo įgijo 14 taškų pranašumą (68:54). Visgi jaunieji žalgiriečiai rankų nesudėjo, galingai spurtavo 13:3 ir likus 7 sekundėms po Dominyko Stenionio tolimo šūvio nukirpo deficitą iki 4 taškų (67:71).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti Vytauto Pliaugos ekipai. „Šilutės“ pergalę baudų metimais įtvirtino Andrius Gaidys (73:67). „Šilutės“ gretose išsiskyrė Valdas Vasylius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Kauno komandai Dominykas Stenionis per 17 minučių pelnė 16 taškų (0/1 dvit., 5/7 trit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 17 (2/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Mykolas Dieninis 13 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Ibrahima Sylla 10 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Andrius Gaidys 9 (6 rez. perd.), Linas Lekavičius 8 (2/10 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam.).