Prasideda geriausio socialinio darbuotojo rinkimai

soc darbeSocialinės apsaugos ir darbo ministerija jau antrus metus iš eilės organizuoja geriausio socialinio darbuotojo rinkimus ir kviečia siūlyti savo kolegas, bendražygius, šeimos narius ir draugus – visus, kurie, jūsų nuomone, verti tapti geriausi.
 
„Mūsų tikslas nepasikeitė – ir toliau siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į socialinių darbuotojų veiklą, jų nuopelnus, norime, kad kuo daugiau žmonių žinotų, kiek atsidavimo ir pastangų reikalauja socialinio darbuotojo profesija,“ – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
 
Ministrė tikisi, jog pernai didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusi akcija šiemet bus ne mažiau aktuali ir svarbi, o visos socialinių paslaugų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivaldybės, seniūnijos, bendruomenės bei pavieniai Lietuvos gyventojai pasinaudos galimybe pasiūlyti kandidatą į geriausio socialinio darbuotojo vardą.

„Geriausio socialinio darbuotojo“ konkurso nugalėtojus išrinks vertinimo komisija. Rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingame renginyje aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“ – bei ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkomis bus apdovanoti 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes išrinkti socialiniai darbuotojai: už darbą su vaikais, su senjorais, su neįgaliaisiais, su šeimomis, su bendruomene bei su patiriančiais krizę.

 Jūsų siūlomų kandidatūrų laukiame iki rugpjūčio 20 dienos, adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą).
 
Detalesnę informaciją ir konkurso kriterijus rasite čia.