Prasideda išankstinis balsavimas savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose

DSC 0121Trečiadienį prasideda balsavimas iš anksto savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose. Gyventojai gali atvykti į bet kurią rinkimų apylinkę šešiasdešimtyje Lietuvos savivaldybių.

Balsuoti savivaldybėse bus galima dvi dienas nuo 8 iki 20 valandos. Balsuojant iš anksto, būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir rinkėjo kortelę.

Trečiadienį prasidės ir balsavimas specialiuose paštuose – gydymo, socialinės rūpybos įstaigose, karo tarnybos ar laisvės atėmimo vietose.

Vasario 27 ir 28 d. vyks balsavimas namuose. Taip balsuoti gali tik neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, taip pat sulaukusieji 70-ies metų ir vyresni rinkėjai.

Savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks šį sekmadienį, kovo 1 d. Šį sekmadienį Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų, merų rinkimai. Pirmą kartą merai bus renkami tiesiogiai. Rinkimuose iš viso galės dalyvauti daugiau nei 2 su puse milijono rinkėjų.

Savivaldos rinkimuose Šilutėje dalyvauja 7 politinės partijos ir 2 visuomeniniai rinkimų komitetai. Į mero postą pretenduoja 9 kandidatai.