Prasideda konkursas „Po tėviškės dangum 2014“

po teviskes dangumKviečiame dalyvauti Respublikiniame kaimo vaikų ir jaunimo konkurse „Po tėviškės dangum 2014“. Konkurso tema „Kaimas – iki ir dabar“. Užduotis – pateikti fotografijas, atskleidžiančias, kaip per 10 metų, kai esame Europos Sąjungoje, pasikeitė gyvenimas Lietuvos kaime. Konkursą „Po tėviškės dangum“ jau 10 kartą organizuoja Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras. Konkursu siekiama gerinti kaimui reikalingų žemdirbiškų profesijų įvaizdį, skatinti kaimo vaikus ir jaunimą jas rinktis, o įgijus likti gyventi ir dirbti kaime, ugdyti kaimo vaikams ir jaunimui pagarbą savo gyvenamosios aplinkos vertybėms, parodyti kaime vykstančius teigiamus pokyčius.

Kas gali dalyvauti?

Vaikai ir jaunimas nuo 7 iki 19 metų amžiaus, gyvenantys Lietuvos kaimuose, miesteliuose ir mažesniuose miestuose (išskyrus didžiuosius: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį).

Ką reikia padaryti?

Pateikti fotografijas, iliustruojančias gyvenimą kaime iki narystės ES ir šiuo metu. Siūloma, kad tai būtų dvi fotografijos arba fotomontažas iš dviejų fotografijų, kuriose būtų užfiksuotas tas pats objektas – iki narystės ES ir šiuo metu. Fotografijų objektas gali būti vietovės, renginiai, žmonės, ūkininkai, kaimo verslai, statiniai ir kt.

Ką galima laimėti?

Skaitmeninius fotoaparatus – išrenkama po 1 nugalėtoją trijose amžiaus grupėse (7–10; 11–14; 15–19 metų). Vertingus rėmėjų prizus. Publikos (Facebook) prizą.

Reikalavimai

Fotografijas pateikti atspausdintas ir įrašytas į skaitmeninę laikmeną (CD, DVD, kt.). Su darbu pateikti atspausdintą ir įrašytą Word formatu į skaitmeninę laikmeną užpildytą dalyvio anketą.

Kaip ir kam pateikti?

Atsiųsti paštu arba pristatyti tiesiogiai adresu: Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.

Kada tai padaryti?

Iki lapkričio 24 d.

Visi konkurso darbai

www.facebook.com/PoTeviskesDangum

Nugalėtojų apdovanojimas

Komisijos išrinktų geriausių darbų autoriai bus asmeniškai pakviesti į gruodžio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyksiantį konkurso baigiamąjį renginį, kuriame bus paskelbti nugalėtojai.

Konkurso nuostatai ir dalyvio anketa.