Prasidėjo pasiruošimas Dainų šventei

Lietuvos nacionalinis kultūros centras, pagrindinis renginio organizatorius, informuoja, kad prasidėjo intensyvus pasiruošimas Lietuvos dainų šventei, kuri vyks 2024 m. birželio 29 d. – liepos 6 d.

Šventės programa ir jai pasiruošti reikalinga medžiaga viešinama Dainų šventės tinklalapyje https://www.dainusvente.lt/. Yra ir Dainų šventės „Facebook“ paskyra, tad kviečiame visus įsitraukti šiuos kontaktus ir dalyvauti išskirtinio reginio šventėje. Sakoma, kad tauta per Dainų šventę kalba apie jai svarbius dalykus. Šventės atidarymo renginiai vyks Kaune.

Mėgėjų meno kolektyvų, norinčių dalyvauti šventėje, registracija vyks rugsėjo mėnesį.  Tikimasi, kad šventėje dalyvaus apie 30 000 dalyvių iš visos Lietuvos ir kitų šalių.

Tolesniam bendradarbiavimui užtikrinti šventės organizatoriai prašo savivaldybes paskirti Dainų šventės koordinatorius. Organizatoriai primena, kad planuojant 2024 m. savivaldybių biudžetą reikia numatyti dalį lėšų savivaldybės delegacijos pasiruošimo ir dalyvavimo reikmėms.

Tikimės, kad jubiliejinė Lietuvių dainų šventė suteiks daug gerų emocijų ir dalyviams, ir žiūrovams.

Kultūros poskyrio inf.