Prasidėjo Šilutės miesto viešųjų erdvių dezinfekcija

IMG 20200416_160033_BURST001_COVERPrieš savaitę, balandžio 24 dieną pradėta Šilutės miesto viešųjų erdvių dezinfekcija. Šis darbas patikėtas „Šilutės komunalininkui“.
Savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus nurodymu, epidemijos metu bus nuolat dezinfekuojami miesto suoliukai, autobusų stotelės, tiltų turėklai, šiukšliadėžės prie apšvietimo stulpų, taip pat mobilaus patikros dėl koronaviruso punkto erdvė. Už visą šį darbą atsakinga Šilutės seniūnija, o darbus vykdo „Šilutės komunalininko“ žmonės.

Seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas sakė, jog visos minėtos miesto vietos bus dezinfekuojamos maždaug kartą per savaitę. Vaikų žaidimų aikštelės kol kas dezinfekantais nepurškiamos, mat jos ir taip uždarytos – aptvertos STOP juostomis.
Kol kas numatyta, kad dezinfekavimas vyks iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos dienos – gegužės 11-osios.

Jei Šilutėje kiltų sergamumo COVID-19 protrūkis, viešosios erdvės būtų dezinfekuojamos dažniau.

Vienas toks visų miesto būtiniausių viešųjų erdvių dezinfekavimas atsieina beveik 700 eurų. Į šią sumą įskaičiuota ir priemonių, ir atlyginimų darbininkams kaina.

Seniūnijų ir kaimų viešosios erdvės nėra dezinfekuojamos, jose dezinfekuojami nebent susirgusių asmenų butai ar laiptinės.