PREMJERA! Komedija „AMN€ZIJA už 400 000 €”

kitoks teatras_amnezijaSausio 26 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

„Kitoks Teatras” pristato intriguojančią premjerą – „Amn€zija už 400 000 €” – su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių. Dauguma jų puikiai atpažįstami iš populiarių TV projektų – „Dviračio šou”, „Dar pažiūrėsim”, „Pagauk kampą” ir kt.

Aktoriai Toma Vaškevičiūtė ir Marius Repšys yra apdovanoti prestižiniais Lietuvos teatro sąjungos apdovanojimais – „Auksiniais scenos kryžiais”. Taip pat dauguma spektaklyje vaidinančių aktorių buvo ne kartą nominuoti ir apdovanoti Lietuvos kino apdovanojimuose „Sidabrinės gervės” už geriausius vaidmenis.

…Vienas po kito pas daktarą ima lankytis vis keistesni pacientai, o tuomet pradeda dėtis neįtikėtinai keisti dalykai. Netrukus gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik pats nebus apsikrėtęs skleroze, o kaip komplikaciją gavęs dar ir haliucinacijas?!

Pamažu gydytojo kabinete įtampos lygis didėja iki absoliutaus maksimumo, pacientai neprisimena net savo vardo, išvedinėja gydytoją iš kantrybės, o tada pradeda atakuoti dar sunkesni atvejai, kol tampa nebeaišku – išprotėjo visi ligoniai, o gal tik vienas daktaras?

Tikra painiava! Netrukus įtampa peržengia padorumo ribas!!!

Režisierius – Ramūnas Cicėnas.

Scenografė, kostiumų dailininkė – Vita Eidimtaitė.

Vaidina: Daktaras – Leonardas Pobedonoscevas, Laura – Rimantė Valiukaitė, Rapolas – Zigmantas Baranauskas, Marija – Toma Vaškevičiūtė,
Vyriškis – Ramūnas Šimukauskas.

Bilietų kainos: 10 Eur; 13 Eur; 16 Eur; 18 Eur.

Įsigyti galima kultūros centro kasoje (Lietuvininkų g. 6).

Darbo laikas: I-IV 15-18 val., V 15-17 val., tel. (8 441) 51518; 8 671 09696. Rezervacija – 9-15 val. kasos telefonu.