Prenumeratorius kviečiame į parodas Klaipėdoje!

statyba1814553Kovo 19 dieną – Kliento diena. Šia proga kviečiame savo prenumeratorius balandžio mėnesį nemokamai apsilankyti trijose parodose Klaipėdoje.

Balandžio 10-13 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks paroda „Individuali statyba 2014“. Išskirtines ir ilgas gyvavimo tradicijas turintis renginys, kasmet tampantis įvykiu visos Vakarų Lietuvos statybų versle, šiemet vyks drauge su paroda „Inter Deco 2014“ bei muge „Mano sodas 2014“.

Statybos parodoje kiekvienas sužinos apie alternatyvią energetiką, statybines medžiagas ir įrenginius, langus, duris, vartus, šildymą, vėdinimą, santechniką, rąstinius bei kitokių konstrukcijų pastatus, statybinę techniką.

Šiais metais parodą „Individuali statyba 2014“ lydės paroda „Inter Deco 2014“, kurioje viską sužinosite apie  namų aplinkos atnaujinimą, būsto interjerą, interjero ir dekoro detales, grindų ir sienų dangas, apšvietimą, įgarsinimą.

Individualus namas neįsivaizduojamas be sodo, daržo ar gėlyno, todėl kartu su statybų paroda organizuojama sodo idėjų mugė „Mano sodas 2014“. Mugė skirta turintiems sodą, daržą ar norintiems sutvarkyti aplinką. Čia bus skiriamas dėmesys namų ir aplinkos ekologinei darnai, sodo technikai,  inventoriui, apželdinimui, gerbūviui, sodo architektūrai, lauko baldams, šiltnamiams, sėkloms, sodinukams, augalams.

Renginių darbo laikas:
balandžio 10-12 d. – nuo 10 val. iki 19 val.;
balandžio 13 d. – nuo 10 val. iki 17 val.

Vieninteliai parodų ir mugių organizatoriai Vakarų Lietuvoje „Expo Vakarai“ kviečia šių metų „Šilutės naujienų“ laikraščio prenumeratorius registruotis ir nemokamai įeiti į šias parodas.

Užsiregistruoti paprasta – tiesiog užsukite į mūsų redakciją, Turgaus a. 12, atsinešti prenumeratos kvitą ir mes jus įtrauksime į parodos lankytojų sąrašą!

O jeigu laikraščio neprenumeruojate, bet norite nemokamai aplankyti parodas, iki balandžio dar galite tapti mūsų prenumeratoriais 🙂

Tad praneškite savo draugams, tėvams ir seneliams, kurie kiekvieną antradienio ir penktadienio rytą savo pašto dėžutėje randa mūsų laikraštį, – galbūt jiems įdomu sužinoti naujoves apie statybas, sodą ir interjerą.