Prezidentė apdovanos vainutiškę A.Skurdelienę

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos – 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Vainutiškė A.Skurdelienė su vyru Jonu išaugino ir dorai išauklėjo 7 vaikus. Vyriausias 51-erių Povilas šiuo metu gyvena kartu su tėvais, dukra Laima dirba UAB „Egmina“ pardavėja, trys sūnūs – Jonas, Juozas ir Arūnas – yra Vainuto gimnazijos ir seniūnijos darbininkai, Rita darbuojasi melžėja pas ūkininkus, o jauniausias Nerijus šiuo metu nedirba.

Jaunystėje Aldona negalėjo dirbti, nes prižiūrėjo neįgalų brolį, vėliau augino vaikus. Jiems ūgtelėjus pradėjo dirbti Vainuto tarybinio ūkio valgykloje, po 2 metų pradėjo dirbti Vainuto tarybinio ūkio kiaulių fermoje darbininke. Susikūrus žemės ūkio bendrovei „Nibrė“, Aldona dirbo žąsų augintoja.

Savivaldybė, rekomenduodama Prezidentei D.Grybauskaitei apdovanoti A.Skurdelienę, pažymėjo, kad ši 7 vaikų motina visada buvo darbšti, pareiginga, atsakinga, sąžininga darbuotoja. Už gerą darbą ne kartą skatinta pinigine premija.

Aldonos ir Jono Skurdelių šeimoje skiepijamos žmogiškosios vertybės: pagarba vienas kitam, draugiškumas, sąžiningumas. Šeima labai draugiška ir visi vaikai kartu su 16 anūkų ir 6 proanūkiais visada noriai grįžta į tėvų namus. Moteris didžiuojasi, kad sugebėjo vaikus išauklėti dorais žmonėmis, gerbti ir mylėti savo artimą ir džiaugiasi kiekvienu vaikų ir anūkų apsilankymu.

Plačiau apie  A.Skurdelienę skaitykite kitame „Šilutės naujienų“ numeryje.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.