Prezidentė apdovanos vainutiškę A.Skurdelienę

motina SkurdelieneArtėjant Motinos dienai, gegužės 5-ąją, į šalies Prezidentūrą ir vėl suvažiuos didžiausios pagarbos vertos moterys iš visos Lietuvos – 7 ir daugiau vaikų pagimdžiusios ir dorais žmonėmis išauklėjusios motinos, kurias sukvietė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šilutės rajonas šiemet į iškilmes išlydės Vainute gyvenančią Aldoną SKURDELIENĘ, kuriai Prezidentė įteiks ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Vainutiškė A.Skurdelienė su vyru Jonu išaugino ir dorai išauklėjo 7 vaikus. Vyriausias 51-erių Povilas šiuo metu gyvena kartu su tėvais, dukra Laima dirba UAB „Egmina“ pardavėja, trys sūnūs – Jonas, Juozas ir Arūnas – yra Vainuto gimnazijos ir seniūnijos darbininkai, Rita darbuojasi melžėja pas ūkininkus, o jauniausias Nerijus šiuo metu nedirba.

Jaunystėje Aldona negalėjo dirbti, nes prižiūrėjo neįgalų brolį, vėliau augino vaikus. Jiems ūgtelėjus pradėjo dirbti Vainuto tarybinio ūkio valgykloje, po 2 metų pradėjo dirbti Vainuto tarybinio ūkio kiaulių fermoje darbininke. Susikūrus žemės ūkio bendrovei „Nibrė“, Aldona dirbo žąsų augintoja.

Savivaldybė, rekomenduodama Prezidentei D.Grybauskaitei apdovanoti A.Skurdelienę, pažymėjo, kad ši 7 vaikų motina visada buvo darbšti, pareiginga, atsakinga, sąžininga darbuotoja. Už gerą darbą ne kartą skatinta pinigine premija.

Aldonos ir Jono Skurdelių šeimoje skiepijamos žmogiškosios vertybės: pagarba vienas kitam, draugiškumas, sąžiningumas. Šeima labai draugiška ir visi vaikai kartu su 16 anūkų ir 6 proanūkiais visada noriai grįžta į tėvų namus. Moteris didžiuojasi, kad sugebėjo vaikus išauklėti dorais žmonėmis, gerbti ir mylėti savo artimą ir džiaugiasi kiekvienu vaikų ir anūkų apsilankymu.

Plačiau apie  A.Skurdelienę skaitykite kitame „Šilutės naujienų“ numeryje.