Prezidentės D.Grybauskaitės padėka – šilutiškei Eglei Vaitkutei

eglei vaitkutei_prezidentes_padekaPirmadienį, spalio 3 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius bei įteikė padėkas daugiau kaip 200 prizines vietas pasaulio ir Europos čempionatuose laimėjusiems atletams.

Tarp apdovanotųjų – šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė ir jos treneris Aleksandras Pancerovas.

Geriausių 2016 metų Lietuvos sportininkų pagerbimo ceremonijoje, surengtoje LR Prezidentūroje, D.Grybauskaitė sakė, kad kai didžiausiuose pasaulio sporto renginiuose skamba Lietuvos vardas, visa šalis jaučia nepaprastą pasididžiavimą ir dėkingumą

„Mūsų šalies sportininkų finaliniai startai – didžiojo sporto viršūnės. Akimirkos, kurios suvienija žmones, puošia mūsų gyvenimą. Jame visada reikia herojų, ir šiais laikais jais dažnai tampa sportininkai“ , – sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, dideli laimėjimai įkvepia ir įpareigoja nesustoti ir kovoti dėl dar geresnių rezultatų. Valstybės vadovė pabrėžė, kad sportininkų pergalės – kartu tai įpareigojimas ir visuomenei, ir valstybei, kad sportuoti būtų sudarytos tinkamos, visiems ir visur lygios sąlygos.

Prezidentė palinkėjo sportininkams sveikatos ir sėkmės ateities čempionatuose.

D.Grybauskaitė padėkos raštus įteikė daugkartinei Europos ir pasaulio rankų lenkimo čempionei E.Vaitkutei ir jos treneriui A.Pancerovui.

„Tai, kad esame kviečiami į šią ceremoniją, buvo labai maloni žinia. Rankų lenkimas nėra olimpinė sporto šaka, bet buvo malonu, kad buvome įvertinti ir apdovanoti“, – „Šilutės naujienoms“ sakė treneris.

Šiuo metu E.Vaikutė išvykus į Bulgariją, kur atstovauja Lietuvai Pasaulio rankų lenkimo čempionate. Linkime sėkmės ir tikimės medalio.