Prezidento apdovanotą daugiavaikę mamą aplankė Savivaldybės vadovai

d1 img_6191Daugiavaikei mamai Zosei Skurdelienei iš Sugintų kaimo šiemetinė Motinos diena buvo ypatinga. Mamą, kuri dorais žmonėmis išaugino ir išauklėjo 11 vaikų, „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Prezidentas Gitanas Nausėda. Senjorė tapo 13-ąja daugiavaike mama iš Šilutės rajono, pagerbta tokio lygio apdovanojimu.

Karantinui švelnėjant, Z. Skurdelienė sulaukė ir Šilutės rajono savivaldybės vadovų sveikinimų.
Simboliška, kad Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis bei Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis Z. Skurdelienės namuose Sugintų kaime (Žemaičių Naumiesčio sen.) apsilankė birželio 1 d. – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Meras V. Laurinaitis pasidžiaugė, kad prieš jį – puikiai nusiteikusi bei plačiai besišypsanti senjorė. „Esate pavyzdys ir mūsų krašto pasididžiavimas. Atlikote kilnų darbą, išauginote net 11 sąžiningų, darbščių, pareigingų ir nuoširdžių vaikų. Visą gyvenimą savo atžaloms esate puikiu pavyzdžiu, nuolat savo šeimoje skiepijote žmogiškąsias ir krikščioniškąsias vertybes , ir svarbiausia, pagarbą vienas kitam“, – kalbėjo meras.

Z. Skurdelienė gimė 1937 m. Gugždžių kaime (Juknaičių sen.). Tūmelių mokykloje baigusi tik 1 klasę išėjo tarnauti pas ūkininkus, vėliau dirbo kolūkyje. 1963-aisiais ištekėjo, pagimdė ir išaugino 11 vaikų. Šiuo metu senjorės šeima išskirtinai gausi. Ji džiaugiasi ne tik 11 vaikų, bet ir 16 anūkų bei 8 proanūkių dėmesiu. Pasak Z. Skurdelienės, jos šeimoje šiuo metu iš viso yra net 62 asmenys. Moteris didžiuojasi, kad sugebėjo savo vaikus išauklėti dorais, sąžiningais bei atsakingais žmonėmis, o pati jaučiasi labai laiminga turėdama tokią gausią ir vieningą šeimą.