Prie įžiebtos Kalėdų eglės Klaipėdoje kviečia užsukti atidarytas šilumos namelis

silumos namelis_teatro_aiksteje_3Vakar Klaipėdos Teatro aikštėje buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Pagrindinėje miesto aikštėje rinkosi minios smalsuolių. Žmonės atėjo pasigrožėti įžiebta eglute ir šventiniais atributais – magišku sniego rutuliu, įrengta prakartėle. Nuo šiandien čia veikia ir „Fortum“ šilumos namelis.

Nuo šiandien, visą gruodžio mėnesį prie eglutės atvykę klaipėdiečiai ir miesto svečiai gali sušilti specialiai šventiniam laikotarpiui sukurtame namelyje, kuris veikia tomis pačiomis valandomis kaip ir Kalėdiniai mugės nameliai: I-IV 16-20 val., V-VI 12-22 val., VII 16-20 val.

Darbo dienomis Kalėdiniame namelyje vaikai bus vaišinami šilta arbata, vyks moksleivių edukaciniai užsiėmimai, gražiausio piešinio konkursas. Namelyje bus galima parašyti ir iškart išsiųsti laišką su svajonėmis Kalėdų seneliui.  

„Idėja sukurti kalėdinį šilumos namelį kilo tuomet, kai pastebėjome, kad prie eglutės atvykę žmonės ilgai neužsibūna, o sušalę ieško šiltesnės vietos praleisti laiką. Kadangi esame šilumą gaminanti įmonė, nutarėme, kad šventiniu laikotarpiu būtų gražu šia šiluma pasidalinti su visais klaipėdiečiais ir miesto svečiais. Įrengėme tikrą skandinaviško stiliaus medinį namelį, kuriame yra šilta ir jauku, žmonės gali ramiai atsigerti mugėje įsigytos arbatos, linksmai praleisti laiką,“ – mintimis dalinasi „Fortum“ renginių ir socialinių iniciatyvų koordinatorė Sandra Nagdasova.

Šventiniu laikotarpiu Teatro aikštėje miestiečiams netrūks pramogų. Jau gruodžio 10 d. čia bus pristatytas naujas projektas – stilizuota sniego paroda, kuri šiai erdvei suteiks dar daugiau jaukumo. Dar po savaitės, toje pačioje vietoje, žuviene vaišins Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų konfederacija ir Lietuvos karinės jūrų pajėgos, o Klaipėdos senamiesčio verslininkai visas šeimas pakvies į popietę su Kalėdų Seneliu.