Prie mokyklos uždraudė sustoti pradinukų tėvams

sustoti draudziama DSCF6374Saugaus eismo komisija svarstė prie Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinių klasių skyriaus Žalgirio gatvėje susidariusią situaciją. Čia įrengta aikštelė, kurioje greta konteinerių atliekoms pastatytas ir ženklas „Sustoti draudžiama“ su nuoroda iki 20-ties metrų.

Kadangi visas aikštelės ilgis ir tėra tie keliasdešimt metrų, savo atžalas atvežę tėvai nebeturi kur sustoti – tai padaryti jiems draudžia ženklas…

Pamario pagrindinės mokyklos vadovas Jonas Bendžius sakė, jog savo vaikus atvežantys ir jų pasiimti atvažiuojantys tėvai dabar priversti stovėti gatvėje, jei nenori nusižengti ženklo reikalavimams. O pradinukams lipti į automobilius ir iš jų tiesiog gatvėje yra nesaugu.

Direktorius siūlė kelis variantus, kaip tą problemą galima išspręsti: gal prie ženklo nurodyti valandas, kada negalima užtverti privažiavimo šiukšlių konteinerius išvežantiems sunkiasvoriams, o gal tartis su „Ecoservice“ vadovais ir derinti šiukšlių išvežimo laiką toms valandoms, kuomet moksleivių mokykloje nebūna.

Komisijos nariai sutarė, kad išeities bus ieškoma.