Prie Saugų kaktomuša susidūrė automobiliai, sunkiai sužeisti abu vairuotojai

 Kaktomuša susidūrė automobiliai. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Antradienį, apie 17 valandą, Šilutės r. Miestalių kaimo ribose, kelyje Šilutė – Klaipėda, „Škoda“ automobilį vairavusi kretingiškė sukėlė avariją.

Eismo įvykio metu susidūrė trys automobiliai – krovininis autobusiukas ir du lengvieji automobiliai, sužeisti du žmonės.

 „Škoda“ automobilį vairavo 48-erių „Maximos“ prekybos centrų Klaipėdos regiono direktorė R.B.

Pasak liudininkų, iš Šilutės važiavusi moteris nutarė lenkimo manevrą atlikti draudžiamoje vietoje. Šioje vietoje matomumą riboja aukštai stovintis tiltas.

Vairuotoja, lenkdama automobilį, užvažiavo ant tilto, o jai priešpriešiais išniro „Opel“. Po akimirkos abu automobiliai susidaužė.

Po smūgio kaktomuša „Opel“ automobilyje liko užspausta keleivė. Ją iš suknežinto automobilio išvadavo ugniagesiai gelbėtojai. Vėliau medikai moterį išvežė į Klaipėdos ligoninę. 44 metų usėniškis „Opel“ vairuotojas dėl daugybinių lūžių taip pat išgabentas į Klaipėdos ligoninę. Jis gydomas reanimacijos skyriuje.

„Škoda“ vairuotoja po avarijos nuvežta į Šilutės r. ligoninės reanimacijos skyrių, vėliau pervežta gydytis į Klaipėdos universitetinės ligoninės chirurgijos skyrių.

Buvo kliudytas ir mikroautobusas, bet jo vairuotojas nenukentėjo.

Dėl eismo įvykio ilgam sutriko eismas. Nusidriekė ilgos automobilių eilės.