Prie Savivaldybės piketavo ir šilutiškiai

PIKETAS 1Ketvirtadienio rytą prie Savivaldybės pastato rikiavosi žmonės su plakatais. Plakatuose mirgėjo užrašai, raginantys neužteršti Lietuvos, smerkiantys šalies politikus, valdžios atstovus, kurie nestabdo skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos.

Nepartinis demokratinis judėjimas tokius piketus prie savivaldos įstaigų ragino rengti visoje šalyje. Šilutėje piketą organizavo PIKETASJungtinio demokratinio judėjimo nariai, kurių lyderis verslininkas Rimantas Jaruškevičius rūpinosi, kad piketas būtų orus – be pykčio. Jis džiaugėsi, kad žmonės yra neabejingi savo krašto likimui, nori, kad būtų išklausyta jų nuomonė.

Visų piketuotojų vardu R.Jaruškevičius kalbėjo, kad Lietuva gali naudoti kitus atsinaujinančios energijos šaltinius, o ne skalūnų dujas. Yra daug medžių išvartų, krūmų, žolės, kurie puikiai tinka biokuro gamybai.

Prie piketuotojų atėjo keli rajono Tarybos nariai – Vladas Kainovaitis, Saulius Vytuvis, Stasė Skutulienė, Antanas Kubaitis. Pastarojo nuomone, turim kelis gražius gamtos kampelius ir tikrai neleiskime jų prikimšti vamzdžiais.

Piketuotojai norėjo sulaukti ir rajono merės Daivos Žebelienės dėmesio, bet merės Savivaldybėje tą dieną nebuvo.