Prieš konteinerius protestavę pagryniškiai savo pasiekė

IMG 20180418_144103Praėjusiame „Šilutės naujienų“ numeryje rašėme apie Pagryniuose, Aušros g. gyvenančių žmonių problemą: dviejų daugiabučių kieme valdininkai sumanė pastatyti 4 šiukšlių konteinerius – tris rūšiuojamoms ir vieną bendrosioms atliekoms.

Pagryniškiai sukilo: kreipėsi į savivaldybę ir seniūniją, kvietėsi komisijas ir žurnalistus. Jie sakė, kad sutiktų, jog jiems skirti konteineriai būtų kitoje gatvės pusėje, už kelių dešimčių metrų esančioje aikštelėje, bet ne kieme, kur džiaustomi skalbiniai, žaidžia jų vaikai ir ilsisi senoliai.

Labiausiai žmonės baiminosi musių ir smarvės, kurių šiltuoju metų laiku nepavyksta išvengti jokiose konteinerių aikštelėse. O kraštutiniu atveju tikino verčiau sugulsiantys greta tų konteinerių, negu leisiantys juos įkasti jiems po langais.

Pagryniškiai savo pasiekė. Ketvirtadienį jų problema nuo ankstaus ryto dar kartą svarstyta Savivaldybėje, vėliau administracijos specialistų komisija dar kartą važiavo situacijos aiškintis į vietą. Ir nutarė, kad nėra ko kišti šiukšlių konteinerius žmonėms po langais, jie sėkmingai galės stovėti kitoje gatvės pusėje esančioje bendroje konteinerių aikštelėje.