Prieš Naujuosius paauglė ir moteris nukentėjo avarijose

avarija vilkyciuose2Kalėdų džiaugsmais spėjus pasidalinti, keturioms šeimoms teko išgyventi nelaimių pasekmes: gruodžio 27-ąją ir 28-ąją įvyko dvi avarijos, kuriose nukentėjo paauglė ir moteris, o  dviem vairuotojams teks atsakyti už neatidumą vairuojant.

Partrenkė per perėją ėjusią mergaitę

Penktadienį, gruodžio 27-ąją, apie 17.30 val., Šilutės Cintjoniškių gatvėje automobilis partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusią 14-metę V.S.

Dėl patirtų sužalojimų mergaitė išvežta gydyti į Klaipėdos ligoninę.

Vakaro prieblandoje pėsčiosios nepastebėjo automobilio „Audi 100“ vairuotojas 57-erių V.Š.

Lenkimas sankryžoje baigėsi avarija

Šeštadienį, gruodžio 28-ąją, apie pietus, Vilkyčių gyvenvietėje „Opel“ automobilis atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį „VW Vento“. Pastarojo vairuotojai prireikė medikų pagalbos.

28 metų uostamiesčio gyventojas, vairuodamas „Opel Sintra“, kelyje Klaipėda – Šilutė, prieš sankryžą, pradėjo lenkti pristabdžiusį ir į kairę sukantį automobilį „VW Vento“.

„Opel“ rėžėsi į „VW Vento“ galą. Nuo smūgio 34 metų vilkytiškės vairuojamas automobilis perskrido griovį ir apsisukęs sustojo pievoje.

„Opel“ sustojo tik už keliasdešimt metrų nuo sankryžos.

Atskubėję medikai taranuoto automobilio vairuotojai uždėjo kaklo įtvarą, ji dėl traumos pasijuto blogai. Išsamiai būklės apžiūrai vairuotoja išvežta į ligoninę.

„Opel“ vairuotojas nenukentėjo. Paklaustas, kaip įvyko avarija, „Opel“ vairuotojas tikino, kad nepastebėjo „VW Vento“ posūkio signalo.

Atvykę pareigūnai, aiškindamiesi įvykio aplinkybes, buvo kategoriški: sankryžoje lenkimo manevrai negalimi.