Prieš rugsėjį – „Šilutės baldų“ dovanos

Viena didžiausių darbdavių Pamario regione – SBA bendrovė „Šilutės baldai“ sveikina moksleivius, o ypač pirmokus, su naujų mokslo metų pradžia. Šiais metais lankyti mokyklą pradeda ir dvidešimt įmonės darbuotojų vaikučių. Kad jiems būtų lengviau pasiruošti vienam svarbiausių jų gyvenime momentų, „Šilutės baldai“ būsimiesiems moksleiviams skyrė kuponus mokyklinėms prekėms įsigyti. 

Graži kasmetė tradicija

„Sveikinti įmonės darbuotojų vaikučius, pradedančius lankyti mokyklą, yra ilgametė mūsų tradicija. Tai yra svarbus gyvenimo įvykis tiek patiems pirmokėliams, tiek ir jų tėveliams. Žinome, kad jis ne tik atneša teigiamų emocijų, bet ir kainuoja. Todėl siekdami palengvinti mūsų darbuotojų šeimoms su mokslo metų pradžia susijusią finansinę naštą,  prieš rugsėjo 1-ąją jiems dovanojome po 50 eurų vertės čekį. Manome, kad tėvai geriausiai žino, kokių priemonių reikia ar trūksta jų pirmokui, tad vaikučiams jie galės nupirkti didesnius pirkinius, pavyzdžiui, kuprines, sportinę aprangą ar kitus reikalingus daiktus“, – sako „Šilutės baldų“ vadovas Eimuntas Jankauskas.

Pasak jo, šiais metais Šilutės rajono savivaldybė visiems būsimiesiems moksleiviams skyrė 35 eurų vertės pirmoko rinkinį, kuriame sąsiuviniai, pieštukai, rašikliai, dailės reikmenys ir kitos būtiniausios priemonės. Bet papildoma parama darbuotojų šeimoms tikrai praverčia.

Panaudos prasidėjus mokslams

Sūnų Aroną į pirmą klasę išleisiantis „Šilutės baldų“ meistras Ramūnas Ričkus sako, kad ruoštis mokyklai pradėjo iš anksto.

„Įmonės parodytas dėmesys mano šeimai yra malonus ir tuo pačiu naudingas. Tiesa, patikusią kuprinę įsigijome pavasarį, kitus daiktus ir aprangą pirkome neskubėdami, dar vasaros pradžioje. Tačiau įmonės dovaną tikrai panaudosime, nes prasidėjus mokslams paprastai paaiškėja, kad reikia papildomai įsigyti kokių nors priemonių ar reikmenų“, – pasakoja R. Ričkus.

Nustebins knygų namelis

„Šilutės baldai“ prieš mokslo metus apdovanojo ne tik pirmokus. Rugsėjį, po atostogų į lopšelį-darželį „Pušelė“ grįžtantys vaikučiai nustebs poilsio erdvėje pamatę naują knygų namelį.

„Kuriame naują edukacinę lauko erdvę, kurioje šiltuoju sezonu vaikučiai galėtų ir pavartyti ar paskaityti knygutes, užsiimti kita veikla. O taip pat į šį procesą norime įtraukti ir tėvelius, kad jie, išaugus vaikams, su mūsų bendruomene galėtų pasidalinti jau perskaitytomis ir nebereikalingomis vaikiškomis knygutėmis, kurias gaila išmesti. Todėl sumanėme, kad reikia knygų namelio. Tad pagalbos kreipėmės į „Šilutės baldus“, kurie garsėja nestandartinių projektų įgyvendinimu“, – pasakoja lopšelio-darželio „Pušelė“ vadovė Živilė Šveikauskienė.

Patys suprojektavo ir pastatė

„Visuomet pagal galimybes stengiamės padėti mūsų bendruomenės nariams. O šis projektas ypatingas tuo, kad skatina vaikučius nuo mažumės skaityti ir semtis žinių. Tad ilgai nedelsdami kibome į darbus. Žaismingą namelį suprojektavo patys įmonės darbuotojai, o jis buvo pagamintas „Šilutės baldų“ eksperimentiniame bare, kuriame meistrai kuria ir tobulina įvairiausius baldus“, – pasakoja E. Jankauskas.

Namelį lopšelio-darželio sode drauge su direktoriumi statė patys įmonės darbuotojai. Namelis pagamintas iš kokybiškos, lauko sąlygoms atsparios medienos, apdorotos specialiomis priemonėmis.

Rugsėjo 1-osios proga „Šilutės baldų“ vadovas ne tik pirmokėliams, bet ir visiems vaikams linki neprarasti noro skaityti, semtis žinių ir būti smalsiais.