Pristatyta policijos pareigūno profesija

Siekiant populiarinti policijos pareigūno profesiją, visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje, organizuojami įvairūs renginiai.

Sausio 18 d. Tauragės AVPK pareigūnai policininko profesiją pristatė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono šauktiniams. Pristatymo metu kalbėta apie karjeros galimybes ir ateities perspektyvas policijos įstaigose, pateikta vaizdinė medžiaga, pristatytos policijos pareigūnus ruošiančios mokymo įstaigos.

Policininko darbas – pilnas iššūkių, tačiau drąsus žmogus policijoje gali maksimaliai realizuoti savo gyvenimo tikslus. Kviečiame pasirinkti policijos pareigūno profesiją ir įsilieti į Tauragės AVPK pareigūnų gretas!

Tauragės AVPK yra specializuoti kriminalinės policijos padaliniai, kuriuose dirbant galima tirti ne vien vagystes ar smurto atvejus, bet ir sudėtingas, įdomias bylas ar dirbti su kriminaline žvalgyba susijusį darbą. Norite tapti ekspertu? Reagavimo ir Kelių policijos skyriuose – situacijų įvairovė garantuota. Jūsų darbo laikas ir pamainos planuojamos iš anksto, todėl policininkui asmeninius poreikius suderinti su darbu kartais net paprasčiau nei kitų profesijų atstovams.

Manote, kad reikalinga specifinė patirtis? Klystate. Policininkais tampa žmonės, kurie anksčiau dirbo įvairius darbus. Visus reikalingus įgūdžius įgysite mokymo įstaigoje.

Abejojate, ar Jūsų fizinis pasirengimas atitiks reikalavimus? Neišgyvenkite, darbas policijoje skiriasi nuo to, ką matote TV serialuose. Mes neieškome olimpinių čempionų, todėl jei laisvalaikiu nevengiate sporto – problemų Jums neturėtų iškilti.

Turintiems universitetinį išsilavinimą yra galimybė rinktis 6 savaičių įvadinio mokymo kursus, Lietuvos policijos mokykloje. Tuomet Jūs greičiausiai galite tapti policijos pareigūnais! Mokslas nemokamas! Privaloma turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (su mechanine pavarų dėže) ir nemažesnį kaip 1 m. vairavimo stažą iki mokymosi pradžios.

Jei sėkmingai baigsite mokymo įstaigą, darbo vieta Tauragės AVPK Jums bus garantuota. Labai Jūsų lauksim!

Daugiau informacijos https://paslaugos.epolicija.lt/stokipolicija/

Lina BANIENĖ, Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė