Prizai pirkėjams – šaldytuvas, skalbyklės ir buities technika

loterija visiGal 10-metį kalėdines ir velykines loterijas savo pirkėjams rengiantys UAB „Šilutės prekyba“ vadovai ir vakar išdalijo porą dešimčių vertingų prizų. Į visus mūsų rajono ir gretimos Pagėgių savivaldybės kampelius išvažiavo skalbyklės, šaldytuvas, įvairi kita buities technika, kurią savo pirkėjams dovanojo prekybininkai.

Kalėdų Seneliu kasmet tampantis ir dovanas dalijantis UAB „Šilutės prekyba“ direktorius Egidijus Kuzminskas ir šiemet sukvietė kalėdinio žaidimo finalininkus į Šilutėje esančią parduotuvę „Dobilas“. 20 laimingųjų burtų keliu buvo atrinkta iš daugiau nei 8000 loterijos dalyvių. „Turime užbaigti darbą, kurį pradėjome dar pernai“, – linksmai sakė jis, kreipdamasis į susirinkusiuosius.

Kaip jau įprasta, dalyvauti loterijoje galėjo pirkėjai, kurie nuo lapkričio pradžios bendrovės parduotuvėse Šilutės rajone arba Pagėgiuose pirko prekių ne mažiau kaip už 20 litų ir tarp pirkinių buvo loterijos ženklu pažymėta prekė. Be to, jie turėjo neužmiršti čekį įmesti į loterijos dėžę.

Du iš 20-ies laimingųjų – pagėgiškis ir šilutiškis – į baigiamąjį žaidimą neatvyko, ir jie, anot E.Kuzminsko, daug neteko, nes atvykusieji nepasigailėjo.

Pagrindinis loterijos prizas – šaldytuvas atiteko jauniausiai loterijos finalo dalyvei, Usėnų seniūnijos Žemaitkiemio kaime gyvenančiai Editai Degutytei.

Skalbykles išsivežė pagėgiškė Ligita Genienė ir Vainuto seniūnijos Balčių kaime gyvenanti Onutė Krakienė. Elektrinis virdulys atiteko Jonui Baltučiui iš Degučių, elektrinis plakiklis – šilutiškei Zitai Butkutei, elektrinė vaflinė -traksėdiškiui Aušriui Skarbaliui, o elektriniu šildytuvu nuo šiol šildysis Stoniškiuose gyvenanti Aušra Ūmantienė.

Miegmaišius pasidalijo Kintų seniūnijos Suvernų kaime gyvenanti Erika Papievienė ir iš Gardamo seniūnijos Juškaičių kaimo atvykęs Juozas Urbekas. DVD grotuvai atiteko Saugų seniūnijos Bundulų kaime gyvenančiam Sauliui Useliui ir Vytautui Dulkiui iš Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Palendrių kaimo. Buityje reikalingais prietaisais – duonos skrudintuve, kavos virimo aparatu bei maisto ruošimo kombainu džiaugėsi Aldona Budienė iš Saugų seniūnijos Vilkomedžio kaimo, naumiestiškė Regina loterija saldytuvasMineikienė bei iš potvynio vandenų apsemtų Leitgirių atvykęs Antanas Skiudulas.

Keturvietė palapinė atiteko šilutiškei Reginai Mačiulienei, taurių komplektas – Šilgaliuose gyvenančiam Rimui Margiui, o pintu krepšiu ir lentyna savo namus papildė piktupėniškis Andriejus Falkis bei rusniškis Aurelijus Gečas.

„Vertiname savo pirkėjus, nes gerai suprantame – jei jie nepirktų, mūsų bendrovė irgi negyvuotų. Todėl kol galėsime, loterijas organizuosime“, – sakė E.Kuzminskas.

Pasak direktoriaus, kasmetinių loterijų nebūtų įmanoma surengti, jei jų neremtų visas būrys gamintojų. Šiemet nupirkti prizus padėjo „Žemaitijos pienas“, „Gelsva“, „Bravo LT“, „Boslita ir Ko“, „Volfas Engelman“, Mažeikių ir Klaipėdos mėsinės, „Klaipėdos maisto mėsos produktai“ ir „Kretingalės mėsa“, Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynai, „Samsonas“, „Omrina“, Klaipėdos, Plungės, Jurbarko ir Vilniaus duonos gamyklos, „Pieno žvaigždės“, „Granex“, „Kauno kooperacijos didmeninė prekyba“ ir „Delikatesas“.