Profesinę šventę minėjo ir Šilutės ugniagesiai

IMGP8831Šilutės ugniagesiai savo profesinę šventę šiemet minėjo tradiciškai surengę atvirų durų dieną. Keletas ugniagesių dalyvavo apskrities renginiuose Skuode.

Penktadienį į Skuode surengtą šventinį minėjimą išvyko Šilutės PGT viršininkas Rimantas Mačijauskas, jo pavaduotojas Rimantas Zimantas, pamainos vadas Donatas Šikšnius ir Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspekcijos inspektorius Emilis Mikužis.

Iš viso į Skuodą suvažiavo apie 60 tądien poilsio dieną turėjusių ugniagesių iš visų Klaipėdos apskrities rajonų.
Ugniagesiai dalyvavo šv. Mišiose Skuodo švč. Trejybės bažnyčioje, po Mišių vyko minėjimas Skuodo miesto aikštėje. Ugniagesius sveikino Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Seimo narė Audronė Pitrėnienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Pakrančių apsaugos rinktinės ir Skuodo rajono savivaldybės vadovai. Šventėje sulaukta svečių net iš kaimyninės Latvijos.

Susirinkusiesiems koncertavo Skuodo meno mokyklos pučiamųjų orkestras, vyko labiausiai pasižymėjusių ugniagesių apdovanojimai.

Seimo narės A.Pitrėnienės padėką už gerą darbą profesinės šventės proga pelnė ir Šilutės PGT viršininko pavaduotojas R.Zimantas.

Vėliau miesto centre porą valandų vyko naujausios ugniagesių ir narų technikos demonstravimas, buvo rodoma, kaip avarijų metu gelbstimi automobiliuose įstrigę žmonės.

Pamatyti, su kokia technika dirba mūsų ugniagesiai buvo galima ir Šilutėje, nes sekmadienį čia surengta tradicinė atvirų durų diena. „Tie, kas atėjo, galėjo vaikščioti visur ir apžiūrinėti, ką panorėję, o mūsų vyrai visiems pasakojo apie savo darbą“, – sakė Šilutės PGT viršininkas R.Mačijauskas.

Tiesa, šiemet sulaukta kiek mažiau nei įprastai lankytojų, mat profesinė ugniagesių šventė sutapo su Motinos diena. Bet atvyko šiek tiek moksleivių, ugniagesių darbu domėjosi verslininkai.

Šilutės ugniagesiai buvo pakviesti ir į minėjimą Utenoje, bet ten dėl tolimo kelio nevyko.