Profesinės šventės proga – apdovanojimai policijos pareigūnams

Policijos diena visi apdovanotiPolicijos – Angelų sargų dieną penktadienį minėjo ir Šilutės policijos komisariato pareigūnai.

Ta proga išvakarėse jie dalyvavo Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) surengtame minėjime, kurio metu grupei mūsų rajono pareigūnų įteikti apdovanojimai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką.

Spalio 1-ąją pareigūnai ir darbuotojai iš Tauragės, Pagėgių, Šilalės ir Šilutės policijos komisariatų rinkosi Tauragės Švenčiausiosios Trejybės bažnyčioje, kur klebonas Alvydas Bridikis aukojo šv. Mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimų narius.

Po mišių visus susirinkusiuosius šventinėmis dainomis sveikino grupės „El Fuego“ nariai.

Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila sakė sveikinimo kalbą, dėkojo pareigūnams už tai, kad jie atlieka garbingą pareigą „Ginti. Saugoti. Padėti“.

Pareigūnus sveikino ir simbolinių dovanų įteikė į minėjimą susirinkęs gausus svečių būrys: Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje I.Ričkuvienė, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Šilutės savivaldybių vadovai, Klaipėdos apygardos ir Tauragės apylinkės prokuratūrų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovai. Policijos diena silutiskiai

Angelų sargų dienos proga buvo apdovanoti tarnyboje pasižymėję policijos pareigūnai. Jiems už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką buvo įteikti pasižymėjimo ženklai bei padėkos.

Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos III laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanota šilutiškė komisarė inspektorė Rita Šidlauskienė, Kriminalinės policijos skyriaus vyresnioji tyrėja.

Tauragės AVPK viršininko M.Draudvilos padėkos pareikštos Šilutės rajono policijos komisariato vyresniajai inspektorei Reginai Erciuvienei, Kriminalinės policijos skyriaus vyresniajai tyrėjai; vyresniajai inspektorei Agnei Auksorienei, laikinai einančiai Šilutės r. PK Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresniosios specialistės pareigas.

Tauragės AVPK viršininko padėka pareikšta ir komisarei Redai Jakštienei, Migracijos skyriaus Šilutės grupės vyresniajai specialistei.

Vardine dovana – laikrodžiu apdovanota komisarė, Organizacinio poskyrio viršininkė Vaiva Pranauskienė.
Už puikų tarnybinių pareigų atlikimą ir veiksmingą bendradarbiavimą su prokuratūra, Policijos dienos proga Generalinio prokuroro padėka pareikšta vyresniajai inspektorei Irenai Jurjonei, laikinai einančiai Kriminalinės policijos skyriaus vyresniosios tyrėjos pareigas.

Po apdovanojimų šventė tęsėsi parapijos namuose, kur policijos darbuotojai ir susirinkę svečiai klausėsi grupės „El Fuego“ koncerto, pabendravo.