Profesionalus oro drėkinimas maisto pramonei

Laikant maistą, svarbi ne tik optimali temperatūra, bet ir drėgmė, įvairios kitos sąlygos. Būtent dėl to oro drėkinimas yra vienas iš svarbiausių maisto kokybės veiksnių. Tinkamai drėkinamas oras užtikrina šviežių ir skanių maisto produktų laikymą. Specialūs oro drėkintuvai padės sukurti optimalią drėgmę kiekvienam maisto produktui. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie oro drėkinimą maisto pramonėje ir atraskite geriausius sprendimus savo poreikiams.

Kaip veikia oro drėkintuvai?

Oro drėkintuvas veikia ultragarso principu. Naudoti jį paprasta ir patogu – visuomet galite nustatyti norimą drėgmės lygį šaldikliuose, šaldymo kamerose, vitrinose ir kitose patalpose. Modernūs oro drėkintuvai taip pat puikiai tiks vėsinti kavinių ar restoranų lauko terasas karštos vasaros metu.

Lengvas ir patogus valdymas

Drėkintuvai valdomi automatiškai, į oro drėgnumą reaguoja specialiai sumontuoti jutikliai. Jeigu oras bus per drėgnas ir viršys nustatytą ribą, drėkintuvas sumažins drėgmę, ir priešingai – jeigu drėgmės trūks, jis ją padidins. Toks valdymas labai patogus, nes beveik nieko nereikia kontroliuoti pačiam.

Moderni oro drėkinimo įranga bus nepamainoma restoranams, kavinėms, prekybos maistu vietoms, maitinimo įstaigoms, visoms įmonėms, kurios užsiima maisto gamyba ir turi sandėliuoti maisto produktus.

Oro drėkinimas ruošiant įvairius maisto produktus nuo šiol bus optimalus ir atitinkantis aukščiausius standartus! Įsigykite modernių oro drėkintuvų maisto pramonei gera kaina.