Projektas „Karūnos keliu“

 karunosTrys kauniečiai Mindaugas, Virgilijus ir Liudvikas šią Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną nusprendė pažymėti originaliai – šiandien pradėjo savaitės kelionę baidarėmis, kurią pratęs dviračiais, maršrutu: baidarėmis – Vilnius-Svencelė, pakeliui užsukant į Kauną, Kernavę, Jonavą, Jurbarką, Šilutę, dviračiais – Nida/Svencelė, Klaipėda, Palanga, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Radviliškis, Panevėžys, Ukmergė, Vilnius.

Kelionės tikslas – surinkti iš gyventojų linkėjimus Lietuvai, kuriuos liepos šeštąją vyrai planuoja įteikti Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Projektas pavadintas „Karūnos keliu“. Į priekį plaukdami dvejomis baidarėmis, kauniečiai sukars apie 400 km, o iš pajūrio dviračiais numins apie 500 km. Vyrai plauks 14-15 val. per parą, miegos pakrantėse pasistatytose palapinėse, tiek pat mins pedalus. Visą vyrukų žygį galima stebėti „Facebook“ puslapyje „Karūnos keliu“.

Pirmadienį, Liepos 4d., vaikinai atplauks ir į Šilutės apylinkes. 9:30 – Rusnė, 12:00 – Ventė, 17:00 – Svencelė. Parašyk, nupiešk ar kitaip išreikšk savo mintis ant lapo popieriaus ir pasirinkęs artimiausią sustojimo tašką ateiki ir prisijunki.