Puiki dovana sau ir artimui!

 solimeta batu_sepeciaiBatų valytuvas NORDES išties gali būti puiki dovana sau ir artimui, visiems, kurie rūpinasi savo namų arba bet kokios kitos paskirties patalpų švara, ypač kai ateina toks, kaip šis, nešvarus sezono metas.

„Nenešti purvo į namus – lyg ir savaime suprantamas dalykas, todėl prie durų visi turime pasidėję kilimėlį. Tačiau, jei pasižiūrėtume atidžiau, įsitikintume, jog kilimėlis gelbsti tik iš dalies. Lietingą dieną į namus vis tiek patenka nemažai purvo, o tai erzina. Rudenį ši problema tampa dar aktualesnė, o kur dar žiema ir tirpstančio sniego balos. Toks šepetys ypač reikalingas, kai žemę nukloja lipnus sniegas“, – sako pirmosios Klaipėdoje pradėjusios diegti šią naujovę įmonės „Solimeta“ atstovas Rimantas Vasiliauskas.

Idėją gaminti neįprastus batų šepečius bendrovės vadovai parsivežė iš Suomijos. Prie namo ar įstaigos įrengti batų šepečiai ten – įprastas vaizdas. Beveik kiekvienas individualaus namo gyventojas prie durų yra įsirengęs tokį šepetį.

Anot įmonės vadovo, naujieji batų šepečiai sudomino Klaipėdos darželių vadovus. Šie pasirūpino, kad tokie įrenginiai būtų pastatyti prie įstaigų durų. Taip siekiama ne tik sumažinti į darželį patenkantį purvą, bet ir ugdyti mažųjų asmens higienos įgūdžius. Batų šepečius jau įsigijo 17 uostamiesčio darželių, naujove domisi ir kitos įstaigos.

„Tikrai naudingas daiktas. Šią šlapią žiemą mūsų darbuotojos nespėja valyti purvo, kurio vaikai prineša į koridorius ir ant laiptų, eidami į darželį, ar grįždami iš lauko. Tikimės, kad su nauju šepečiu mes įveiksime šią problemą. Jau nuo rudens auklėtojos ėmė diegti švaros įgūdžius, ir mūsų vaikučiai noriai valosi batus. Dar ir tėveliams primena. Aišku, idealu būtų, kad tokie šepečiai būtų įrengti prie visų gyvenamųjų namų ar  darbo įstaigų, tačiau tam, ko gero, prireiks laiko“. – svarstė Klaipėdos lopšelio – darželio „Papartėlis“ direktorė Irena Martinkienė.

Naujasis įrenginys kompaktiškas ir labai patogus, jį lengva pritvirtinti prie įėjimo į patalpas – gyvenamųjų namų, įstaigų, biurų. Gamintojai neabejoja, jog batų šepečiai sudomins įstaigų, įmonių vadovus, daugiabučių ir individualių namų savininkus, nes jais naudotis paprasta ir patogu. Prieš įeinant į patalpas tereikia keliskart lengvai  perbraukti batu per šepetį, ir didžiosios dalies purvo, žemių ar sniego neliks.

„Nesitikime greito rezultato, manome, kad naujovė Lietuvoje turėtų prigyti per 2-3 metus ir tapti įprasta, kasdienine procedūra. Smagu, kad švaros kultūrą  ėmėsi diegti pačių mažiausių uostamiesčio gyventojų ugdymo įstaigos. Auginame naują kultūringą kartą“, – šypsojosi įmonės vadovas.

Batų šepečiai – ilgaamžiai ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Plastiko šeriai ilgai nenusidėvi, jie puikiai išvalo batų protektorius. Šepečiai iš visų trijų pusių užtikrina, kad purvas bus maksimaliai nuvalytas ir nuo pado, ir nuo bato šonų.

Įmonės gaminamų batų valytuvų NORDES jau galima pamatyti ne tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Kretingoje, Tauragėje, Mažeikiuse, Šilutėje.

Šilutėje NORDES batų valytuvus galima įsigyti:
„Statyk pats“ (Dariaus ir Girėno g. 11);
„Ilitas“ (Pramonės g. 5).