„Purienos“ odontologų šeimą papildo jauni specialistai

puriena odontologai naujiNuo rugsėjo 1-osios šilutiškiai turės dar geresnes galimybes laiku išsigydyti ir išmokti tinkamai prižiūrėti dantis, nes tądien darbą mūsų mieste pradeda dar du jauni odontologai. Neseniai studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigę kurso draugai Vilūnė Klišauskaitė ir Paulius Čereška dirbs medicinos centro „Puriena“ odontologijos klinikoje.

Jaunieji medikai sako darbą Pamario krašte pasirinkę todėl, kad jau atlikdami čia praktiką spėjo pamilti čia gyvenančius žmones, be to, pamatė, jog mūsų mieste jauniems specialistams sudaromos puikios darbo ir tolesnio tobulėjimo sąlygos.

Sugrįžo ten, kur atliko praktiką

Medicinos centro „Puriena“ odontologijos klinikoje iki šiol dirba 4 odontologai, o nuo rugsėjo šį kolektyvą papildys dar du specialistai.

„Purienos“ direktorius Giedrius Benkunskas pasakoja, jog jaunieji specialistai – kurso daugai, pernai šiame centre atlikę praktiką.

Kadangi Vilūnė ir Paulius paliko gerą įspūdį ir centro administracijai, ir kolegoms, su kuriais dirbo, pasitarus buvo nutarta pakviesti juos dirbti Šilutėje. Jaunuoliai mielai priėmė pasiūlymą.

Šį mėnesį į „Purieną“ bus atvežta dar viena moderni odontologo kėdė, šiuo metu vyksta ir reikalingų patalpų remontas.Tad nuo rugsėjo mėnesio šios klinikos specialistai savo pacientams galės suteikti pačias moderniausias paslaugas.

Pastebėjo išskirtinius šilutiškių bruožus

V.Klišauskaitė pasakoja, kad jai Pamario kraštas nėra nei svetimas, nei nepažįstamas. Merginos žodžiais tariant, būtent Šilutėje yra jos šaknys, čia ji turi artimų giminių.

P.Čereška – augęs sostinėje, bet sako nematantis skirtumo kuriame Lietuvos krašte dirbti, nes Lietuva, matuojant šiandienos masteliais, yra labai maža šalis, tad prireikus vos per kelias valandas galima atsidurti bet kuriame jos krašte.

Visgi prieš metus praktiką Šilutėje atlikę jaunuoliai sako suspėję pastebėti ir keletą išskirtinių, tik mūsų miesto gyventojams būdingų bruožų. Anot jų, mūsų krašto žmonės yra nuoširdūs, taktiški ir labiau pasitiki specialisto nuomone, neperša jam savosios. Be to, jie labiau linkę bendradarbiauti nei didmiesčių gyventojai.

„Net parduotuvėse jūsų mieste pirkėjai su pardavėjais bendrauja šilčiau negu didžiųjų miestų prekybos centruose, ir tai labai miela“, – sakė jaunuoliai.

Todėl Vilūnė ir Paulius tikisi, jog šis kraštas jiems greit taps savas, o jo žmonės juos priims ir pamils.

Sutapo požiūriai į tobulėjimąpuriena odontologai seseles

Prieš metus padirbėję Šilutėje jaunieji specialistai sako buvę maloniai nustebinti, kai pamatė, kad darbo sąlygos mūsų miesto medicinos centre niekuo nenusileidžia geriausioms Vilniaus ir Kauno gydymo įstaigoms.

P.Čereška pasakoja, kad rinkdamiesi būsimąją darbovietę jiedu domėjosi ir tolesnio tobulėjimo perspektyvomis. Anot jo, neretai darbdaviai nesutinka išleisti jaunų darbuotojų į mokymus ar seminarus, nes dėl to kenčia darbo sparta.

Tačiau visai kitokį požiūrį Paulius ir Vilūnė rado „Purienoje“. Šios įstaigos vadovai sakė kaip tik ieškantys smalsių ir tobulėti norinčių žmonių. O į pokalbį įsiterpęs G.Benkunskas pastebi, jog tik tokie specialistai yra naudingi, žvelgiant į ilgalaikę įstaigos perspektyvą. Todėl toks jaunų gydytojų noras tobulėti ir ateityje „Purienos“ administraciją nuteikė ypač pozityviai.

Verta pažymėti, kad Paulius yra Lietuvos tradicinio karate DO rinktinės narys, juodojo diržo savininkas, ne kartą prizines vietas iškovojęs Lietuvos, Europos ir net Pasaulio čempionatuose.

Vilūnei ir Pauliui nesunkiai sekėsi rasti ir gyvenamąjį plotą Šilutėje, tad pasibaigus maloniems naujakurystės rūpesčiams beliks kibti į darbą.