R.Ambrozaitis sugrįžo į Savivaldybės administraciją

AMBROZAITISNe tik valdantieji politikai, bet ir dalis opozicijos narių pritarė, kad Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju dirbtų Raimundas Ambrozaitis. Už tokį sprendimą ketvirtadienį balsavo 17 iš 24 Savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavusių rajono politikų.

Naujosios valdančiosios koalicijos sutartyje šis postas buvo atiduotas Liberalų sąjūdžio politikams. R.Ambrozaitis yra minėtos partijos Šilutės skyriaus pirmininkas.

Praėjusiais metais, Daivai Žebelienei dirbant mero pareigose, R.Ambrozaitis bemaž pusantrų metų buvo Savivaldybės administracijos direktoriumi ir tik dėl valdančiosios koalicijos pasikeitimo buvo atstatydintas iš pareigų.

Dabar jis sugrįžta į administraciją, tik į žemesnes pareigas – direktoriaus pavaduotojo. O jam vadovaus buvęs pavaldinys – tuomet Ūkio skyriaus vedėju dirbęs Sigitas Šeputis.

R.Ambrozaitis „Šilutės naujienoms” kalbėjo, kad nejaučia jokio nepatogumo, kad grįžta į žemesnes pareigas, nei jau buvo pasiekęs, kad jam vadovaus buvęs pavaldinys. „Darbas yra darbas, ir didžiausia vertybė yra tai, ką gali padaryti”, – sakė R.Ambrozaitis.

Prieš 7 mėnesius netekęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų, R.Ambrozaitis jau buvo įsidarbinęs Klaipėdoje UAB „Ispro” direktoriumi. Ši bendrovė teikia inžinerinio projektavimo ir konsultavimo paslaugas. R.Ambrozaitis sako, kad apsispręsti palikti naują darbovietę dėl palyginti trumpos kadencijos Savivaldybėje (liko dirbti 7 mėnesius) buvo nelengva. Sprendimą nulėmė noras dirbti savo krašto žmonių labui.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui R.Ambrozaičiui paskirta kuruoti Ūkio, Kaimo reikalų, Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos, Architektūros ir urbanistikos, Planavimo ir plėtros skyrius bei Ūkio skyriaus Turto poskyrio darbą ir visas seniūnijas.

R.Ambrozaičiui bus mokama pareiginė alga pagal A 15 kategoriją, taip pat priedas už tarnybos Lietuvos valstybei stažą teisės aktų nustatyta tvarka. Iš karto numatyta ir 40 procentų priemoka prie pareiginės algos: „už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą, kai yra padidėjęs darbų mastas atliekant pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas”.

Pareigas jis pradės eiti nuo rugpjūčio 11 dienos.