R. Žemaitaičio konkurentė gali būti I. Paksaitė – Stumbrienė

Untitled-1 copyPartijoms dėliojant rinkimų sąrašus intriga išlieka „Tvarkos ir teisingumo“ kandidatų penketukas. Nors partijos skyriai pirmoje sąrašo pozicijoje norėtų matyti Remigijų Žemaitaitį, pasigirdo kalbų, kad Rolandas Paksas įkalbinėja, kad į rinkimus partiją vestų dukra Inga Stumbrienė.

Ar jau numatyta, kas bus sąrašo viršuje? „Turiu numatęs. Manau, taip ir bus. Bet pasielgčiau labai neetiškai, jei pasakyčiau, kas tas žmogus (Red. pastaba), prieš tarybos posėdį. Nešiojami gandai apie mano dukrą yra nepagrįsti ir per ankstyvi“, – iš Kauno aerodromo portalui lrytas.lt komentavo „tvarkiečių“ pirmininkas Rolandas Paksas. Šiuo metu Indijos vandenyne esančioje Mauricijaus saloje besiilsinti I.Stmbrienė naujienų portalui teigė nekomentuosianti, ar būtent ji bus įrašyta pirma „Tvarkos ir teisingumo“ sąraše.

Moteris domėjosi, iš kur žurnalistai turi tokią informaciją, ir patikino, kad į visus dominančius klausimus gali atsakyti elektroniniu paštu. Neseniai I.Stumbrienė lydėjo tėvą susitikime su Pivašiūnų bendruomene. Vis dažniau viešumoje kartu su R.Paksu pasirodanti dukra kursto spėliones apie tai, kad būtent jai ketinama patikėti vesti partiją į rinkimus.

Šeštadienį partija „Tvarka ir teisingumas“ turi apsispręsti dėl dviejų pagrindinių klausimų – partijos rinkimų sąrašo eilės sudarymo ir pagrindinių programinių nuostatų Seimo rinkimams priėmimo.

Straipsnis iš lrytas.lt „R. Paksas: „Gandai apie mano dukrą – nepagrįsti“.