Rajono medžiotojai taiklumą pasitikrino šaudymo varžybose

medziotoju varzybos susirinkoŠilutės rajono medžiotojai po dvylikos metų pertraukos surengė šaudymo varžybas. Jos įvyko netoli Armalėnų, kur šiuo metu veikia vienintelė rajone licencijuota šaudykla, įrengta Vytauto Skarbaliaus.

Varžybas surengė Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugija, vadovaujama Nijolės Endrikaitienės.

Vasara – pats tinkamiausias metas stiprinti medžiotojų būrelių bendrystę, nes šiuo metų laiku medžioti beveik negalima. O geras medžiotojas turi visad išlikti budrus, turėti žvitrią akį bei tvirtą ranką.

Šaudymo varžybose iš viso varžėsi 14 klubų: „Ašva“, „Ąžuolas“, „Berštai“, „Jonaičiai“, „Gardamas“, „Gėgė“, „Kūlynai“, „Rusnė“, „Saugos“, „Šustis“, „Švėkšna“, „Usėnai“, „Vainutas“ ir „Žukai“. Komandas sudarė po tris medžiotojus.

Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkė N.Endriukaitienė pasakojo, kad medžiotojai rungėsi dviejose rungtyse: šaudė į skriejančią lėkštę ir šaudė su graižtviniu šautuvu.medziotoju varzybos

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad taikliausi šaudydami į lėkštę buvo V.Vaitkus (komanda „Rusnė“), surinkęs 50 taškų, V.Ruzgys („Šustis“, 50 taškų) ir G.Kavoliūnas („Jonaičiai“, 45 taškai).

Šaudymo su graižtviniu šautuvu rungtyje taikliausias buvo „Rusnės“ narys M.Mickevičius, surinkęs 37 taškus, antrasis – „Ąžuolo“ narys A.Baubkus (37 taškai), trečiasis – O.Kulikas iš „Jonaičių“, 36 taškai.

Susumavus absoliučios įskaitos taškus, paaiškėjo, kad pasiektu rezultatu gali didžiuotis V.Vaitkus iš „Rusnės“, II vietą užėmė O.Kulikas („Jonaičiai“), III vietą – G.Lapinskas, „Berštai“.

Komandinėje įskaitoje geriausia buvo „Jonaičių“ komanda – jos atstovų bendras rezultatas buvo 175 taškai, II vieta atiteko „Rusnei“, trečioji – „Gėgei“.

Apibendrindama šaudymo varžybas N.Endriukaitienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad labai džiaugiasi, kad jos sulaukė daug dalyvių – iš 19-os medžiotojų būrelių, priklausančių Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijai, varžybose dalyvavo 14 būrelių.

Dėkodama už pagalbą rengiant šias šaudymo varžybas, Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkė taip pat pasidžiaugė aktyviais pagalbininkais: Vytautu Skarbaliumi, kurio įrengtoje šaudykloje ir įvyko renginys, taip pat medžiotojais Egidijumi Narkevičiumi, kuris teisėjavo ir buvo vienas iš prizų rėmėjų, bei teisėju Rimantu Bidva.

Savo ruožtu emocijomis bei gerais atsiminimais dalijasi ir Šilutės medžiotojai. Jie sako, kad patyrė daug smagių akimirkų, įtvirtinto įgūdžius bei suartino klubų bendrystę.