Rajono moksleivių taryba apžvelgė pusmečio veiklas

Įvyko Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos ataskaitinis mokinių savivaldų forumas, kuriame apžvelgta, ką nuveikė LMS Šilutės padalinys. Tuo pačiu patvirtinta pirmininkės Vytautės Kubaitytės, Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkės, ataskaita.

Renginio dalyviai išklausė ir pirmininkės V. Kubaitytės ataskaitą.

Šilutės rajono mokinių tarybos nariai į forumą rinkosi F. Bajoraičio bibliotekoje. LMS Šilutės MMT pirmininkė V. Kubaitytė, šias pareigas einanti pusę metų, pristatė ne tik savo, bet ir visos komandos darbą. Per pusmetį rajone nuveikta išties nemažai, nepaisant to, jog šalyje dar siautė pandemija.

Rudenį Šilutės rajono moksleivių tarybos nariai dalyvavo „Rudens forumas‘21“ susitikime su kitais šalies moksleiviais, surengė keletą svarbių susitikimų nuotoliniu būdu. Diskutavo jaunimo aktualiomis temomis su Lietuvos liberalaus jaunimo Tarybos seniūnu, Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas” kontrolės komisijos nariu Luku Stravinsku, taip pat išklausė seminarą apie streso valdymą mokykloje ir kaip su tuo susidoroti. Per pusmetį, nuo rugsėjo mokinių tarybos nariai dalyvavo regioninės jaunimo politikos mokymuose, vykdė apklausą ,,Šilutės rajono viešojo transporto tvarkaraščiai iš mokinių perspektyvos“.

Be to mokinių taryba aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos moksleivių sąjunga. Net kelis kartus atstovai vyko į vadovų mokymus, taip pat patirtimi dalijosi vadovų klubuose.

V. Kubaitytė pasidžiaugė, kad Šilutės rajono mokinių taryba atstovauja Jaunimo reikalų tarybai, taip pat per pusmetį turėjo galimybę dalyvauti dviejuose forumuose, šešiuose valdybos posėdžiuose, kur buvo priimti svarbūs sprendimai. Šilutės rajono mokinių taryba taip pat glaudžiai bendradarbiauja ir su Šilutės atviru jaunimo centru, konsultuojasi aktualiais klausimais rengiant projektus, įgyvendinant jaunimo politiką rajone.