Rajono mokytojai pasveikinti su profesine diena

mokytoju diena mokytojaiSpalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojo dieną, rajono švietimo įstaigų pedagogai buvo pakviesti į Šilutės kultūros ir pramogų centrą paminėti savo profesinę šventę.

Užvėrę savo įstaigų duris, palikę šurmulį, mokytojai klausėsi sveikinimų, kuriuos dovanojo Šilutės lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ mažieji auklėtiniai, savo muzikinius kūrinius pristatė Šilutės rajono vaikų meno mokyklos  fortepijoninis duetas Meda Siliūtė ir Karolina Stonytė, akordeonininkai Benas Taroza ir Gabrielė Norvaišaitė.

Rajono švietimo įstaigų pedagogus sveikino Seimo narys Kęstas Komskis, rajono meras Vytautas Laurinaitis ir Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.

Kreipdamasis į savo kolegas, buvęs mokytojas ir jau meru tapęs V.Laurinaitis kalbėjo apie mokytojo galimybes.
„Mokytojas gali kiekvienam žmogui padėti surasti svajonę ar save tarp kitų, padėti suprasti realybę. Tik mokytojas gali prisiliesti kasdien prie ateities“, – sakė jis, linkėdamas tarp kasdienių darbų surasti laiko ir tiems, su kuo mokytojai dirba, gyvena, ką myli.mokytoju diena sveikina

„Imkite šypsenas ir duokite tiems, kas jų neturi, uždėkite ašaras dar neverkusiems, įdėkite po rasos lašelį į tas sielas, kurios nemoka kovoti, paimkite gyvenimą ir papasakokite apie tai jo nesuprantantiems“, – sakė V.Laurinaitis.

Džiugus šurmulys nuvilnijo salėje, kai buvo pranešta, jog šiemet ir vėl loterijos būdu bus ištraukti numeriai laimingųjų kėdžių, ant kurių salėje sėdėjo mokytojai ir jiems bus įteiktos specialios dovanos.

Šiemet jomis apdovanota net 15 laimingųjų mokytojų.

Šventinė programa buvo vainikuota dar viena dovana – vienos iš garsiausių Lietuvos solisčių Juditos Leitaitės koncertu.