Rajono vadovai padėkojo geriausiems moksleiviams, menininkams, sportininkams

geriausi mokiniai visiŠilutėje yra graži tradicija pagerbti tuos moksleivius ir jų mokytojus, kurie pasiekė aukščiausių laimėjimų mokslo, meno ir sporto srityse ir garsino rajono vardą, dalyvaudami įvairiose olimpiadose, varžybose ir turnyruose.

Birželio 2-ąją vėl į savivaldybę sukviesti geriausieji,  jų pasiekimais džiaugėsi ir padėkos raštus bei dovanėles įteikė rajono vadovai.  Didžioji savivaldybės salė vos talpino visus susirinkusiuosius – tiek gabių mokinių, sportininkų ir menininkų šiais mokslo metais subrandino rajono mokyklos.

geriausi vyduno kvartetasSusirinkusiuosius sveikinęs rajono meras Vytautas Laurinaitis sakė, kad kasmet pasiekti aukštų laimėjimų mokslo, sporto ar meno srityse yra vis sudėtingiau. Jis dėkojo ir patiems moksleiviams, ir juos ugdantiems pedagogams bei sąlygas ugdytis ir siekti laimėjimų sudarantiems tėvams už tai, kad respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose jų atžalos garsina Pamario kraštą.

Moksleiviams V.Laurinaitis palinkėjo svajonių išsipildymo ir sėkmės ateities keliuose.

Mero padėkos pareikštos:

Už laimėjimą respublikos olimpiadoje – Artūrui Hubertui Tumaičiui, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniui; už laimėjimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose – Justei Vingytei, Pijui Pirogovui ir Medai Siliūtei (Šilutės meno mokykla); Urtei Adomavičiūtei (Švėkšnos „Saulės“ gimnazija); Vydūno gimnazijos moksleiviams Julijai Gaidelytei, Martynui Šapalui, Tadui Avižiniui, Mantui Benkunskui, Mariui Kekiui ir Viktorui Vostrikovui; Gretai Gudaitytei iš Šilutės pirmosios gimnazijos ir Domantui Prozoraičiui iš Traksėdžių pagrindinės mokyklos.

geriausi apdovanojimasPadėkas pelnė Šilutės meno mokyklos mokiniai Saulė Norvaišaitė, Karolina Stonytė, Kasparas Nognius, Benas Taroza, Ugnė Petniūnaitė, Eglė Ramanauskaitė, Fausta Račaitė, Meda Stonytė, Greta Vismantaitė, Morta Kaktaitė, Indrė Montvydaitė, Radvilė Šidlauskaitė, Marija Gutauskaitė, Emilija Skrodenytė.
Tarptautinėse jaunučių lengvosios atletikos varžybose III vietą laimėjo Aleksas Vaitiekus iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos.

Už sporto laimėjimus ir Šilutės krašto garsinimą padėkota Livijai Kaktaitei iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos; Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse rutulio stūmimo varžybose II vietą laimėjusiai Justei Šertvytytei iš Šilutės pirmosios gimnazijos; Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse 400 m. bėgimo varžybose II vietą laimėjusiam Jokūbui Tubučiui (Pirmoji gimnazija).

Už gerą mokinių paruošimą olimpiadoms, konkursams ir varžybos padėkos pareikštos ir mokytojams: Edmundui Naujokui (Žemaičių Naumiesčio gimnazija); Tatjanai Balvočienei (Vydūno gimnazija); Virginijai Kisielienei (Vydūno gimnazija); Vaidai Galinskienei (Pirmoji gimnazija); Nijolei Kairienei (Švėkšnos „Saulės“ gimnazija); Indrei Diksienei (Traksėdžių pagrindinė mokykla); Šilutės meno mokyklos mokytojoms Gražinai Liaudanskienei, Irenai Bogužienei, Angelei Alšauskienei, Žydrei Adomaitienei, Liudmilai Kašėtienei, Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Edgarui Gedeikiui, Gražvydui Railai, Judrei Railienei, Daivai Pielikienei.

Aukštų įvertinimų sporto varžybose pasiekė Danutės Plaipienės ir Vilmos Nevardauskienės iš Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai, taip pat Zitos Urmulevičienės, Audriaus Urmulevičiaus, Dainoros Grevienės iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Vytauto Kirjanovo iš Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai. Padėkos raštai įteikti ir šiems mokytojams.
Kaip ir pernai, visoms rajono gimnazijoms dovanų paruošė ir „Šilutės naujienų“ redakcija – gimnazijų direktoriams įteikė po pundą istorinių knygų, išleistų „Briedžio“ leidyklos, kurios praturtins gimnazijų bibliotekas.

Šventinę ceremoniją papuošė muzikinius kūrinius pagroję ir padainavę Šilutės meno mokyklos mokiniai ir Vydūno gimnazijos vaikinų kvartetas, atstovavęs Šilutės rajonui respublikiniame „Dainų dainelės“ konkurse.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.