Ramučių bibliotekoje – nauja darbuotoja

BibliotekaGardamo seniūnijos Ramučių kaimo biblioteka turi naują bibliotekininkę – nuo kovo 1 dienos čia darbą pradėjo Raimonda Lomsargytė.

Ramučių biblioteka pastaruoju metu nuolat būdavo iš viso uždaryta, nes buvusi bibliotekininkė dažnai sirgo, iš viso pernai nedirbo 160 dienų.

Buvusi bibliotekininkė iš darbo buvo atleista šiemet sausio 27 dieną. Nuo to laiko iki kovo 1-osios į Ramučius dvi dienas per savaitę važinėjo Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Šilutės filialo darbuotoja Virginija Degutienė, biblioteka dirbo antradieniais ir penktadieniais.

„Šios dienos buvo pasirinktos todėl, kad žmonės galėtų ne tik knygas pasikeisti, bet ir tądien išeinančius laikraščius perskaityti“, – „Šilutės naujienoms“ sakė Šilutės F.Bajoraičio viešajai bibliotekai laikinai vadovaujanti Laima Dumšienė.

Pasak L.Dumšienės, naujoji bibliotekininkė R.Lomsargytė gerai pažįstama daugeliui vietinių gyventojų, nes daug metų yra dirbusi Gardamo parduotuvėje. Jos priėmimas į darbą buvo suderintas ir su Gardamo seniūnu Tomu Balčyčiu, ir su vietos bendruomene – prieštaraujančių nebuvo. Apklausti ramutiškiai irgi džiaugėsi, kad pagaliau turės savo kaime normaliai dirbančią biblioteką.

Ramučių biblioteka pagal aptarnaujamą teritoriją yra pats mažiausias Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos filialas iš visų 22 filialų. Šiuo metu biblioteka turi apie 30 skaitytojų, dauguma jų – suaugusieji ir jaunimas.

Bibliotekoje yra dvi interneto prieigos vietos, čia galima ir atsispausdinti ar nusikopijuoti reikiamą informaciją.
„Tikimės, jog dabar ir Ramučių biblioteka dirbs intensyviai ir aktyviai įsijungs į visos apylinkės gyvenimą“, – sakė L.Dumšienė. Biblioteka nedirba tik sekmadieniais ir pirmadieniais.

Pirmasis renginys, į kurį įsijungs ir naujoji bibliotekininkė, bus kovo 11 dieną Ramučių bendruomenės namuose.